HomePiłka nożnaCo za wyczyn gwiazdy Chelsea! Zrobił to jako pierwszy w historii

Co za wyczyn gwiazdy Chelsea! Zrobił to jako pierwszy w historii

Cole Palmer zdobył cztery bramki w odstępie 20 minut w trakcie spotkania 6. kolejki Premier League. Do przerwy Chelsea prowadzi z Brighton 4:2.

Cole Palmer

Sportimage Ltd / Alamy

Cole Palmer z rekordowym występem

Po porażce z Manchesterem City 0:2 na samym starcie sezonu The Blues wrócili na dobre tory i zanotowali cztery mecze bez porażki. Udział w tych zwycięstwach miał bez wątpienia Cole Palmer, który w pięciu spotkaniach strzelił dwie bramki i zaliczył cztery asysty.

W meczu z Brighton na Stamford Bridge wychowanek Obywateli przeszedł samego siebie. Londyńczycy już od 7. minuty musieli gonić wynik, co udało się za sprawą młodej gwiazdy Chelsea.

W 21. minucie Anglik zdobył pierwszą bramkę, a 20 minut później miał już na swoim koncie czteropak. Co więcej, jego pierwsza połowa już przejdzie do historii Premier League, gdyż nikt wcześniej takiego wyczynu nie dokonał. Chelsea do przerwy prowadzi z Brighton 4:2.

Bayern Monachium dominował, ale zremisował. Piękne gole w hicie 1. Bundesligi
Czerwona kartka za narażenie rywala na ryzyko kontuzji
Co za gol na wagę trzech punktów! Motor Lublin pokonał Śląsk [WIDEO]
Zbigniew Boniek komentuje medialne plotki. Był blisko Romy?
Tomasz Tułacz chwali Raków. Ciepłe słowa trenera Puszczy
Wieczysta Kraków nie marnuje takich prezentów. Obrońcy odcięło prąd [WIDEO]
Grzegorz Krychowiak wrócił do Europy! To już oficjalne
Grabara robił co mógł! Wolsfburg stracił wygraną w samej końcówce
Kosta Runjaić napędził strachu mistrzom! Udinese nie ma się czego wstydzić [WIDEO]