HomePiłka nożnaBorussia na kolanach! Kobel z olbrzymim błędem

Borussia na kolanach! Kobel z olbrzymim błędem

Borussia Dortmund fatalnie weszła w mecz z Bochum. Zespół Nuriego Sahina w 16. minucie stracił pierwszego gola, by już pięć minut później, po błędzie bramkarza, doprowadzić do drugiej straconej bramki.

screen viaplay

Borussia przegrywa z Bochum

BVB zagrało fatalny mecz w ostatniej kolejce Bundesligi. Stuttgart boleśnie ich wypunktował, wygrywając aż 5:1. W piątą serię gier Borussia weszła z misją zrehabilitowania się po poprzednim starciu.

Już na starcie dortmundczycy maksymalnie skomplikowali sobie to zadanie. W 16. minucie stracili bowiem pierwszego gola. Philipp Hofmann dobrze uruchomił prostopadłym podaniem Mateusa Bero, który urwał się Yanowi Couto, by następnie pokonać Kobela.

Pięć minut później bramkarz Borussii stracił drugiego gola, przy którym sam zawinił. 26-latek za długo zwlekał z zagraniem, przez co potem będąc naciskanym przez rywala niecelnie podał. Piłkę przejął Dani de Wit, przed którym stała pusta bramka. Golkiper sygnalizował faul, ale sędzia nie brał przewinienia pod uwagę.

Jarosław Królewski z jasnym stanowiskiem. Zwrócił się do Kazimierza Moskala
Mariusz Jop notuje znakomitą serię! Jest talizmanem Wisły Kraków
Milan z czerwoną kartką! Piłkarzowi odcięło prąd [WIDEO]
Wymarzony debiut Michalaka. Wszedł na boisko i… sięgnął po trofeum
Co za odrodzenie Wisły Kraków! Kanonada w drugiej połowie, kapitalny początek Jopa