HomePiłka nożnaPodolski może być dumny z syna. Świetny mecz i hat-trick nastolatka

Podolski może być dumny z syna. Świetny mecz i hat-trick nastolatka

Źródło: Górnik Zabrze

Lukas Podolski może być dumny ze swojego syna, Louisa. Nastolatek został bohaterem drużyny Górnika Zabrze do lat 17, która w 7. kolejce Centralnej Ligi Juniorów rozbiła Arkę Gdynia aż 6:2.

Podolski

Sebo47 / Alamy

Świetny mecz Louisa Podolskiego

Udany weekend dla kibiców z Zabrza rozpoczął się już w sobotę, kiedy to drużyna prowadzona przez Jana Urbana wygrała przed własną publicznością 3:1 z GKS-em Katowice. Radości z wygranego meczu swoim starszym kolegom pozazdrościli piłkarze zespołu do lat 17.

W siódmej kolejce Centralnej Ligi Juniorów młodzieżowa ekipa Górnika Zabrze odniosła efektowne zwycięstwo 6:2 nad rówieśnikami z Arki Gdynia. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Marcel Płocica, jedno trafienie dołożył Wojciech Machura, ale bohaterem okazał się Louis Podolski.

Syn gwiazdora dorosłej drużyny Górnika popisał się hat-trickiem, choć na boisku pojawił się po przerwie. Urodzony w 2008 roku Podolski trafiał do siatki w 48., 54. i 90. minucie, zapewniając swojej drużynie efektowną wygraną. Dzięki niej Górnik U-17 przesunął ssię w tabeli na piąte miejsce.