HomePiłka nożnaZnane ceny biletów na mecz Polski z Chorwacją. Ruszyła sprzedaż

Znane ceny biletów na mecz Polski z Chorwacją. Ruszyła sprzedaż

Źródło: Łączy Nas Piłka

W połowie października reprezentacja Polski rozegra dwa kolejne spotkania w ramach tegorocznej edycji Ligi Narodów – z Portugalią i Chorwacją. W czwartek z kolei ruszyła sprzedaż biletów na drugi z tych meczów.

PGE Narodowy

Zuma Press / Alamy

Dwa domowe mecze przed polską kadrą

We wrześniu reprezentacja Polski rozegrała dwa pierwsze spotkania w ramach tegorocznej edycji Ligi Narodów i oba na wyjazdach. Najpierw podopieczni Michała Probierza po szalonym meczu wygrali na Hampden Park ze Szkocją 3:2, a kilka dni później przegrali w Osijeku z Chorwacją 0:1.

W przyszłym miesiącu z kolei po ponad czterech miesiącach przerwy polska kadra wróci na PGE Narodowy. Biało-czerwoni zagrają dwa spotkania przed własną publicznością – z Portugalią (12 października) i Chorwacją (15 października). Na drugi z tych meczów można już kupować bilety.

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Chorwacją

W czwartek wystartowała otwarta sprzedaż wejściówek na starcie z brązowymi medalistami ostatnich mistrzostw świata w Katarze. Najdroższe bilety kategorii I kosztują 240 zł, kategorii II – 180 zł, kategorii III – 120 zł, natomiast wejściówki easy access kosztują 90 zł.

Dodatkowo, jak przy okazji każdego spotkania, udostępniono do sprzedaży bilety rodzinne (opiekun i dziecko do lat 12) za łączną kwotę 160 zł (100 + 60 zł). Osoba niepełnosprawna (na wózku inwalidzkim z opiekunem) może kupić bilet za 90 zł.