HomePiłka nożnaNowa gwiazda Barcelony ma problemy zdrowotne. Występ w Lidze Mistrzów zagrożony?

Źródło: Mundo Deportivo

Zwycięskie spotkanie Dumy Katalonii nad Gironą (4:1) zostało okupione kontuzją nowego gracza w szeregach Barcy. Z powodu problemów mięśniowych boisko musiał opuścić Dani Olmo.

Dani Olmo

Dani Olmo ma problemy zdrowotne

FC Barcelona jak burza przechodzi przez początkowe starcia w hiszpańskiej LaLiga. Podopieczni Hansiego Flicka wygrali wszystkie pięć spotkań, w efekcie czego przodują w ligowej stawce. Jednak zwycięstwo z Gironą zostało okupione problemami zdrowotnymi nowego gracza.

Dani Olmo w 61.minucie musiał zejść z boiska z uwagi na problemy ze ścięgnem podkolanowym. Takie informacje przekazało Mundo Deportivo. Na ten moment jednak jeszcze nie jest pewne, jak długa będzie przerwa mistrza Europy.

26-latek znakomicie rozpoczął przygodę z hiszpańskim gigantem. W trzech rozegranych przez niego spotkaniach zdołał strzelić trzy gole. Teraz będzie trwać walka z czasem, czy Olmo zdąży wykurować się na czwartkową rywalizację w Lidze Mistrzów.

FAME: The Freak. “Taazy” znów z wielkim zwycięstwem! [WYNIKi GALI]
Skandal na gali FAME! Denis Załęcki zdyskwalifikowany! To było przegięcie!
FAME: The Freak. Michał Pasternak sensacyjnym bohaterem!
FAME: The Freak. Jóźwiak przegrał z Pasutem. “Potężne cepy”