HomePiłka nożnaKryzys w Jagiellonii. “Nie mieli żadnego argumentu”

Kryzys w Jagiellonii. “Nie mieli żadnego argumentu”

Jagiellonia Białystok w ostatnich ośmiu meczach we wszystkich rozgrywkach odniosła siedem porażek. Robert Podoliński na łamach Kanału Sportowego wyznał, że choć kryzys “Jagi” jest widoczny gołym okiem, to ma on nadzieję, że władze klubu nie będą szukały winnego w osobie trenera Adriana Siemieńca.

Robert Podoliński

Kanał Sportowy

Siemieniec zasługuje na duży kredyt zaufania

Przegrane starcia z Bodo/Glimt i Ajaksem w kwalifikacjach do europejskich pucharów oraz ligowe porażki z Cracovią, GKS-em Katowice i Lechem Poznań to bilans ostatnich tygodni w Jagiellonii. Jedyne zwycięstwo z ostatnich ośmiu meczów miało miejsce w meczu z Widzewem Łódź przed przerwą na reprezentacje.

Najbardziej dotkliwa była ostatnia porażka, z Lechem Poznań. “Kolejorz” rozbił bowiem Jagiellonię aż 5:0. Ważnym czynnikiem była tu bezpośrednia czerwona kartka dla Adriana Diegueza w 38. minucie przy jednobramkowym prowadzeniu poznańskiej ekipy.

Jagiellonia nie miała żadnego argumentu w meczu z Lechem, jest nadal w kryzysie. Mam tylko nadzieję, że za chwilę głównego problemu nie będzie się szukać w trenerze i Adrian Siemieniec będzie miał duży kredyt zaufania – mówił Robert Podoliński na łamach Kanału Sportowego.

“Lożę Piłkarską” z udziałem Tomasza Lipińskiego, Marcina Żewłakowa, Roberta Podolińskiego i Wojciecha Kowalewskiego można obejrzeć klikając w link poniżej.

FAME: The Freak. “Taazy” znów z wielkim zwycięstwem! [WYNIKi GALI]
Skandal na gali FAME! Denis Załęcki zdyskwalifikowany! To było przegięcie!
FAME: The Freak. Michał Pasternak sensacyjnym bohaterem!
FAME: The Freak. Jóźwiak przegrał z Pasutem. “Potężne cepy”