HomePiłka nożnaOdra na deskach! Polonia Warszawa prowadzi do przerwy [WIDEO]

Odra na deskach! Polonia Warszawa prowadzi do przerwy [WIDEO]

Źródło: TVP Sport – X

Polonia Warszawa do przerwy pewnie prowadzi z Odrą Opole 2:0. Bramki dla Czarnych Koszul zdobywali Łukasz Zjawiński oraz Oliwier Wojciechowski.

Polonia Warszawa

Konrad Swierad / Alamy

Świetna gra Czarnych Koszul

Gospodarze sobotniej potyczki z Odrą Opole w dobrych humorach udawali się na pierwszą w tym sezonie przerwę na kadrę. Stołeczny klub miał małą serię dwóch wygranych i z optymizmem przystępował do 9.kolejki Betclic 1.ligi.

Dobra forma “Czarnych Koszul” szybko znalazła przełożenie na wynik meczu z Odrą, ponieważ bardzo szybko Łukasz Zjawiński zdobył bramkę na 1:0. Przewaga Polonii została ponownie udokumentowana w 35.minucie, gdy piłkę do siatki wpakował Oliwier Wojciechowski.

W przypadku zwycięstwa drużyny Mariusza Pawlaka Polonia awansuje na 11 lokatę w ligowej stawce. Odra z kolei spadnie na 13.miejsce, mając ledwie trzypunktową przewagę nad strefą spadkową.

Mecz Ekstraklasy budzi zainteresowanie policji i prokuratury. Klub wciąż czeka na karę