HomePiłka nożnaAlarm w Arsenalu! Gwiazda z groźną kontuzją

Alarm w Arsenalu! Gwiazda z groźną kontuzją

Źródło: X

Norwegia wygrany 2:1 mecz z Austrią w ramach Ligi Narodów przepłaciła kontuzją swojego kapitana. Martin Odegaard w 66. minucie spotkania skręcił kostkę.

@ArsenalRetrac "X"

Odegaard skręcił kostkę

Martin Odegaard opuścił boisko w poniedziałkowym meczu Norwegii z Austrią w 66. minucie spotkania. Kapitan kadry i kluczowy gracz Arsenalu chwilę wcześniej skręcił kostkę po pojedynku z jednym z przeciwników. Cała sytuacja wyglądała bardzo niebezpiecznie, na twarzy piłkarza momentalnie pojawił się olbrzymi grymas bólu. 25-latek ze łzami w oczach i w asyście lekarzy opuścił murawę.

Norwegia ostatecznie wygrała 2:1 mecz z Austrią po golach Felixa Myhre i Erlinga Haalanda. Podczas październikowego zgrupowania Norwedzy zagrają na własnym obiekcie ze Słowenią oraz na wyjeździe z Austrią.

Kontuzja Odegaarda mocno pokrzyżuje plany Mikelowi Artecie. Arsenal po zakończeniu przerwy reprezentacyjnej od razu czeka mecz wyjazdowy z Tottenhamem. Następnie “Kanonierzy” zaczną rywalizację w Lidze Mistrzów starciem z Atalantą. Kolejne wyzwanie to spotkanie z Manchesterem City. Londyńska ekipa ma przed sobą trudny terminarz, a z kontuzją zmaga się także ich nowy nabytek, Mikel Merino.