HomePiłka nożnaModrić ponownie jak wino. Skorupski bezradny po pięknym strzale z wolnego [WIDEO]

Reprezentacja Chorwacji od 52. minuty prowadzi z Polską 1:0, a na listę strzelców wpisał się niezawodny Luka Modrić. Pomocnik Realu Madryt pokonał Łukasza Skorupskiego po pięknym uderzeniu z rzutu wolnego sprzed pola karnego.

Luka Modric

Modrić po profesorsku daje prowadzenie Chorwacji

Pierwsza połowa starcia na stadionie w Osijeku nie przebiegała po myśli biało-czerwonych. To Chorwaci mieli zdecydowaną przewagę i gdyby tylko wykazywali się lepszą skutecznością, Polacy mogliby do przerwy przegrywać. Udało im się jednak utrzymać czyste konto.

Początek drugiej części był niejako sygnałem do nieco lepszej gry – dobrą okazję miał Nicola Zalewski, a po chwili Piotr Zieliński. Obaj nie zdołali jednak znaleźć drogi do siatki, co po chwili udało się Luce Modriciowi. Pomocnik Realu Madryt pokazał wielką klasę.

W 52. minucie Sebastian Walukiewicz tuż przed polem karnym sfaulował Bruno Petkovicia. Arbiter nie miał wątpliwości i podyktował rzut wolny. Do piłki podszedł rzeczony Modrić i pięknym, mierzonym strzałem pokonał bezradnie próbującego interweniować Łukasza Skorupskiego.