HomePiłka nożnaPrzerwany mecz w trzeciej lidze. Kibole zdewastowali stadion [ZDJĘCIA]

Przerwany mecz w trzeciej lidze. Kibole zdewastowali stadion [ZDJĘCIA]

Źródło: Grzegorz Lipiec, Maciek Szcześniewski

Sobotni mecz Siarki Tarnobrzeg z Sandecją Nowy Sącz został przerwany w 80. minucie ze względu na dewastowanie stadionu przez kiboli przyjezdnych. Ostatecznie udało się spotkanie dograć – Sandecja wygrała 1:0 po golu Tomasza Nawotka.

screen @TNadwislanski
"X"

Kibole Sandecji zdemolowali stadion Siarki

Sobotni mecz Siarki Tarnobrzeg z Sandecją Nowy Sącz został przyćmiony przez skandaliczne zachowanie kibiców gości. W 80. minucie spotkania sędzia musiał zarządzić przerwanie starcia ze względu na demolowanie obiektu przez kiboli Sandecji. — Sączersi wspierani mocno przez Stal Mielec i Czarnych Jasło. Wyrywają krzesełka i rzucają na płytę – pisał Maciek Szcześniewski na platformie “X”.

Zdjęciem zdewastowanego sektora gości na stadionie Siarki podzielił się także Grzegorz Lipiec.

Gdy sytuacja się opanowała, arbiter meczu wznowił rywalizację. Sandecja prowadziła 1:0 po golu Tomasza Nawrotka w 50. minucie. Chwilę po straconej bramce gospodarze otrzymali kolejny cios, bo drugą żółtą kartkę zobaczył Jakub Czajkowski. 22-letni defensor został odesłany z boiska, a przyjezdni resztę meczu grali w przewadze jednego piłkarza.

Kilka minut po wznowieniu gry Sandecja otrzymała rzut karny, który został zmarnowany przez Jakuba Wilczyńskiego. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla “Sączersów”, którzy pewnie lokują się na pierwszym miejscu tabeli. W siedmiu rozegranych spotkaniach odnieśli oni sześć zwycięstw i jeden remis. Mają cztery punkty przewagi nad Chełmianką.