HomePiłka nożnaCyrk w meczu Osasuny. Pomocnik podał do własnego bramkarza i ustalił wynik spotkania [WIDEO]

Źródło: Eleven Sports

Moises Gomez strzelił gola samobójczego w 91. minucie meczu Osasusa – Celta Vigo. Ostatecznie to zespół z Pampeluny wygrał 3:2. Spotkanie można było obejrzeć na antenie Eleven Sports.

Osasuna - Celta gol samobójczy

X / Eleven Sports

Osasuna wygrała pomimo kuriozalnego gola

Osasuna przystępowała do domowego meczu z Celtą Vigo z dorobkiem czterech punktów. Ekipa z Pampeluny zajmowała tym samym 12. miejsce w tabeli. Strzelanie na Estadio El Sadar w 4. kolejce LaLigi rozpoczął w 21. minucie Enzo Boyomo. Błyskawicznie, bo już po siedmiu minutach wyrównał Borja Iglesiasa. W drugiej połowie podopieczni Vicente Moreno wypracowali sobie dwubramkową przewagę za sprawą bramek zdobytych przez Carlosa Domingueza (trafienie samobójcze) i Abela Bretonesa.

Jednak najbardziej kuriozalna sytuacja miała miejsce w doliczonym czasie gry. Pomocnik gospodarzy – Moises Gomez otrzymał podanie od bramkarza Sergio Herrery i błyskawicznie zdecydował się na piłkę zwrotną. Na nieszczęście kibiców Los Rojillos, 30-latek zanotował fatalną pomyłkę i pokonał kolegę z zespołu, który nie zdążył zareagować. Finalnie wyczyn Hiszpana poskutkował tylko bramką kontaktową, ponieważ Osasuna wygrała 3:2.

KSW 100 z kolejnym mistrzem w zestawieniu! Będzie bronił pasa
Fame MMA się nie zatrzymuje. Mistrz walk na gołe pięści wkracza do gry!
Kolejny mistrz zawalczy na KSW 100! Podejdzie do jedenastej obrony pasa
Linia lotnicza reaguje na sytuację z Usykiem.
Zbliża się wielki powrót Mariusza Pudzianowskiego. Dyrektor KSW przerwał milczenie