HomePiłka nożnaPrzemysław Frankowski bohaterem Lens! Polak uratował cenny punkt [WIDEO]

Przemysław Frankowski bohaterem Lens! Polak uratował cenny punkt [WIDEO]

Źródło: Eleven Sports

Przemysław Frankowski zdobył bramkę w 94. minucie meczu Lens – Monaco w 3. kolejce Ligue 1. Reprezentant Polski pewnie wykorzystał rzut karny, a oba zespoły podzieliły się punktami (1:1). Wydarzenie można było zobaczyć na antenie Eleven Sports.

Frankowski Lens Liga Konferencji

sportpix / Alamy

Lens uratowane przez Frankowskiego

RC Lens po dwóch pierwszych kolejkach nowego sezonu Ligue 1 zajmował 4. miejsce w tabeli. Podopieczni Willa Stilla najpierw okazali się lepsi od Angers, a następnie zdobyli trzy punkty w starciu z Brestem. Trzecia seria gier przyniosła Żółto-Czerwonym wyjazdowe spotkanie z Monaco. Przemysław Frankowski pojawił się na murawie Stade Louis II w 68. minucie spotkania. Natomiast na pierwszego gola poczekaliśmy do 85. minuty, gdy z rzutu rożnego dośrodkował Caio Henrique, a na listę strzelców wpisał się Denis Zakaria. Były pomocnik Juventusu trafił do siatki głową.

Goście odpowiedzieli w 94. minucie. W roli głównej kolejny raz wystąpił Zakaria, który zagrał ręką we własnym polu karnym i sędzi podyktował jedenastkę. Do piłki podszedł Przemysław Frankowski. 44-krotny reprezentant Polski pewnym strzałem wyrównał stan rywalizacji i oba zespoły podzieliły się punktami. 29-latek występuje w Ligue 1 od 2021 roku. Dotychczas zapisał na swoim koncie 15 goli w 105 spotkaniach.

Pochwała brzydoty. Arsenal sfrustrował Manchester City, ale nie podbił Etihad
Wielki sukces polskiej drużyny w amp futbolu! Liga Mistrzów zdobyta
Barca gromi Villarreal po szalonym spotkaniu! Nieuznane gole, kontuzje i dublet “Lewego” [WIDEO]
Co zrobił Lewandowski?! Niewykorzystany rzut karny [WIDEO]
Kapitalny debiut Ivana Juricia! Roma rozbija Udinese i wygrywa pierwszy mecz w sezonie