HomePiłka nożnaAleż to zmieścił! Piękny gol Rifeta Kapicia [WIDEO]

Ależ to zmieścił! Piękny gol Rifeta Kapicia [WIDEO]

Źródło: Canal Plus Sport

Rifet Kapić popisał się fenomenalnym trafieniem w meczu Lechii Gdańsk z Rakowem Częstochowa. Gol Bośniaka dał prowadzenie Biało-Zielonym.

Rifet Kapić gol

Canal Plus Sport

Lechia nie przestraszyła się Rakowa

Lechia przystępowała do meczu z Rakowem raczej w ponurych nastrojach. Biało-Zieloni zamykali tabelę PKO BP Ekstraklasy, a po ostatniej porażce z Puszczą Niepołomice (1:4) kibice zaczynali wyrażać swoje niezadowolenie z postawy zespołu. Zastanawiali się, co może czekać ich ulubieńców w starciu z ekipą Marka Papszuna.

W piątkowym meczu podopieczni Szymona Grabowskiego prezentowali się jednak znacznie lepiej niż w minionych spotkaniach. Szczególnie po przerwie zaczęli odważnie poczynać sobie na tle bezbarwnego i nijakiego Rakowa.

Piękny gol Rifeta Kapicia

W 59. minucie dobrą dyspozycję gospodarzy potwierdził Rifet Kapić. Kapitan Lechii popisał się kapitalnym uderzeniem z dystansu. Bośniak przymierzył i trafił w okienko częstochowskiej bramki. Kacper Trelowski nie miał szans w starciu z tym strzałem.

Dla 29-letniego pomocnika to już czwarty gol w zespole z Gdańska. W poprzednim sezonie na boiskach pierwszoligowych zanotował trzy trafienia.

Clout MMA ma problem. Wydali mocne oświadczenie
Hit nad hity! Mamed Chalidow zawalczy z niepokonanym polskim mistrzem KSW!
Szalone starcie na FAME! Denis Załęcki zmierzy się z dwoma rywalami!
Kuriozalna propozycja dla Pudzianowskiego. Różnica 54 kilogramów!
Jak zareaguje Szeremeta na złoto po igrzyskach? “To inne uczucie”
Zmiana warty po walce wieczoru! UFC ma nowego mistrza wagi koguciej
Legenda UFC wraca. Poznaliśmy rywala Jona Jonesa
Wyniki KSW 98. Paczuski wygrał, Leśko zaskoczył, a Głowacki przegrał [PODSUMOWANIE]
Ależ bitka w walce wieczoru KSW 98! Radosław Paczuski rozbił rywala w 61 sekund!
Niewiarygodna historia na KSW 98. “Czy jesteś na tyle szalony?!”