HomePiłka nożnaRaphael Rossi nie wytrzymał ciśnienia. “Co za żenada”

Raphael Rossi nie wytrzymał ciśnienia. “Co za żenada”

Źródło: sz_janczyk

Raphael Rossi schodząc z boiska po otrzymaniu drugiej żółtej kartki w czwartkowym meczu Radomiaka Radom z Widzewem Łódź, pokazał dwa środkowe palce w kierunku kibiców rywala. Brazylijczyk znajduje się w ogniu krytyki po swoich ostatnich występach.

Tomasz Folta / PressFocus

Gest Rossiego do kibiców Widzewa

Atmosfera wokół Radomiaka nie jest najlepsza. Choć radomska drużyna zdołała wejść w sezon wygraną 2:1 z GKS-em Katowice, to następnie zanotowali cztery porażki z rzędu. Plasują się obecnie na przedostatniej lokacie – gorsza jest jedynie Korona Kielce z dwoma “oczkami” na koncie. Po zakończeniu czwartkowego, przegranego, spotkania z Widzewem Łódź, piłkarze Radomiaka symbolicznie oddali kibicom koszulki.

W wyjściu z kryzysu na pewno nie pomoże zachowanie Raphaela Rossiego, środkowego defensora Radomiaka. 34-latek w piątej minucie doliczonego czasu gry drugiej połowy został odesłany z boiska za sprawą przyznania mu drugiej żółtej kartki. Brazylijczyk schodząc do szatni nie wytrzymał ciśnienia i pokazał kibicom Widzewa dwa środkowe palce.

Co za żenada. Niech sobie odpocznie, bo od dłuższego czasu nic na boisku nie daje – napisał Marcin Borzęcki w odpowiedzi na wpis Szymona Janczyka. Kibice Radomiaka przy tej sytuacji zwracają uwagę na słabą dyspozycję Raphaela Rossiego. Brazylijczyk będzie zawieszony na domowy mecz z Cracovią, który odbędzie się 31 sierpnia.

Clout MMA ma problem. Wydali mocne oświadczenie
Hit nad hity! Mamed Chalidow zawalczy z niepokonanym polskim mistrzem KSW!
Szalone starcie na FAME! Denis Załęcki zmierzy się z dwoma rywalami!
Kuriozalna propozycja dla Pudzianowskiego. Różnica 54 kilogramów!
Jak zareaguje Szeremeta na złoto po igrzyskach? “To inne uczucie”
Zmiana warty po walce wieczoru! UFC ma nowego mistrza wagi koguciej
Legenda UFC wraca. Poznaliśmy rywala Jona Jonesa
Wyniki KSW 98. Paczuski wygrał, Leśko zaskoczył, a Głowacki przegrał [PODSUMOWANIE]
Ależ bitka w walce wieczoru KSW 98! Radosław Paczuski rozbił rywala w 61 sekund!
Niewiarygodna historia na KSW 98. “Czy jesteś na tyle szalony?!”