HomeTenisWTA Monterrey: Magdalena Fręch odpada. Polka wyraźnie gorsza w ćwierćfinale

WTA Monterrey: Magdalena Fręch odpada. Polka wyraźnie gorsza w ćwierćfinale

Magdalena Fręch po wygranej z Liną Glushko awansowała do ćwierćfinału turnieju WTA Monterrey. Tam jednak Polka przegrała z Emmą Navarro 7:6(7:3), 0:6, 2:6.

Magdalena Fręch

Fręch odpada z WTA Monterrey

Magdalena Fręch dobrze rozpoczęła tegoroczne WTA Monterrey. Polka w dwóch pierwszych spotkaniach wygrała z Nadią Podoroską oraz Liną Glushko. W ćwierćfinale na 26-latkę czekało jednak znacznie trudniejsze wyzwanie, bo starcie z Amerykanką Emmą Navarro.

Polka świetnie weszła w to spotkanie i po przełamaniu na samym początku wygrała dwa pierwsze gemy. Wtedy jednak na wysokie obroty weszła Navarro, która wygrała pięć gemów z rzędu i prowadziła już 5:2. Po kolejnym zwrocie akcji wynik wyrównała Fręch. Tenisistki wygrały jeszcze po jednym gemie i do rozstrzygnięcia pierwszego seta potrzebny był tie-break. W nim lepsza okazała się Polka, która wygrała 7:3.

Drugi set to jednak już kompletna dominacja Amerykanki. Fręch została przełamana już na starcie i nie była w stanie wygrać żadnego gema. Navarro pewnie wygrała 6:0 i doprowadziła do wyrównania w ogólnym rezultacie spotkania.

23-latka z Nowego Jorku była również znacznie lepsza w trzecim secie. Navarro dwukrotnie przełamała Fręch i bez problemu zdołała wygrać partię 6:2, tym samym awansując do kolejnej rundy turnieju w Monterrey.

Amerykanka o wielki finał WTA Monterrey zmierzy się z Lindą Noskovą. Czeszka na etapie ćwierćfinału pokonała Elinę Switolinę 2:0.

Magdalena Fręch – Emma Navarro 7:6(7:3), 0:6, 2:6

Ten Hag odpowiada na medialne doniesienia. Stanowcze słowa Holendra!
Papszun skomentował decyzję Szwargi. Ważne słowa trenera Rakowa
Reprezentant Niemiec zostanie w Bayernie? Do końca umowy zostało kilka miesięcy
Bayern osłabiony przed meczem z Barceloną? Występ kluczowego gracza pod znakiem zapytania!
Nieszczęśliwy jubileusz Jacka Zielińskiego. Piast wygrywa w Kielcach [WIDEO]
Barcelona ma wymarzone wzmocnienie. Na transfer trzeba jednak poczekać… kilka lat!
Superpuchar Hiszpanii. Poznaliśmy oficjalne miejsce i datę rozegrania turnieju
Starcie Korony z Piastem szczególne dla Jacka Zielińskiego. To jego 400. mecz w Ekstraklasie
Bayern walczy z Manchesterem City o piłkarza. Bawarczycy gotowi wyłożyć prawdziwą fortunę!