HomePiłka nożnaBolesna pierwsza połowa Wisły! W Krakowie demolka do przerwy [WIDEO]

Bolesna pierwsza połowa Wisły! W Krakowie demolka do przerwy [WIDEO]

Źródło: Polsat Sport

Wisła Kraków wyraźnie odstaje od belgijskiego Cercle Brugge. Rywal Białej Gwiazdy po pierwszej połowie prowadził już 3:0.

Wisła Kraków Cercle Brugge

Konrad Swierad / Alamy

Wisła do przerwy przegrywa 0:3

Wynik tego meczu już w 8. minucie otworzył Alan Minda. Skrzydłowy Cercle Brugge fantastycznie się zachował, schodząc z piłką do środka i uderzając na dalszy słupek. Kamil Broda nie miał szans.

Bramkarz Wisły mógł lepiej zareagować przy drugiej bramce. Golkiper Białej Gwiazdy myślał, że Thibo Somers dośrodkuje z bocznego sektora w pole karne, więc wyszedł nieco do przodu. Belg zauważył lukę i sprytnie posłał futbolówkę w niepilnowany bok bramki gospodarzy.

W 37. minucie prowadzenie przyjezdnych podwyższył Christiaan Ravych. Stoper Cercle Brugge tylko dobił piłkę do pustej bramki. Kamil Broda obronił uderzenie jednego z graczy rywala, ale wobec dobitki nie miał nic do powiedzenia.

Wisła starała się jak mogła, ale nie była w stanie nawiązać równej walki z lepszym przeciwnikiem. Krakowianie w rywalizacji ze Spartakiem Trnawa pokazali, że potrafią zaskoczyć, lecz potyczka z Cercle Brugge to już większe wyzwanie dla drużyny Kazimierza Moskala.

Clout MMA ma problem. Wydali mocne oświadczenie
Hit nad hity! Mamed Chalidow zawalczy z niepokonanym polskim mistrzem KSW!
Szalone starcie na FAME! Denis Załęcki zmierzy się z dwoma rywalami!
Kuriozalna propozycja dla Pudzianowskiego. Różnica 54 kilogramów!
Jak zareaguje Szeremeta na złoto po igrzyskach? “To inne uczucie”
Zmiana warty po walce wieczoru! UFC ma nowego mistrza wagi koguciej
Legenda UFC wraca. Poznaliśmy rywala Jona Jonesa
Wyniki KSW 98. Paczuski wygrał, Leśko zaskoczył, a Głowacki przegrał [PODSUMOWANIE]
Ależ bitka w walce wieczoru KSW 98! Radosław Paczuski rozbił rywala w 61 sekund!
Niewiarygodna historia na KSW 98. “Czy jesteś na tyle szalony?!”