HomePiłka nożnaSaudyjski koszmar Cristiano trwa. Przegrana w finale Superpucharu

Saudyjski koszmar Cristiano trwa. Przegrana w finale Superpucharu

Al-Hilal wygrało 4:1 z Al-Nassr finał Superpucharu Arabii Saudyjskiej. Cristiano Ronaldo strzelił pierwszego gola meczu – rywale odpowiedzieli jednak w drugiej połowie czterema trafieniami.

Screen X

Al-Nassr przegrało Superpuchar Arabii

Al-Nassr weszło w sobotni mecz Superpucharu Arabii Saudyjskiej z Al-Hilal z misją zrehabilitowania się za wcześniejsze porażki. Po pierwszej połowie zespół Cristiano Ronaldo był na dobrej drodze do tego. Portugalski napastnik wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie w 44. minucie wykorzystując dogranie Ghareeba. Na przerwę Al-Nassr schodziło z jednobramkową zaliczką.

W drugiej odsłonie zobaczyliśmy jednak całkowicie inne Al-Hilal. Momentalnie wzięli sprawy w swoje ręce. Do wyrównania doprowadzili w 55. minucie za sprawą gola Milinkovicia-Savicia. Następnie dwie bramki dorzucił Mitrović i czwarte trafienie zapewnił Malcom. Już w 72. minucie Al-Hilal prowadziło 4:1. Takim też rezultatem zakończyło się to starcie.

Al-Nassr w poprzednim sezonie przegrało mistrzostwo Arabii Saudyjskiej tracąc do Al-Hilal aż czternaście punktów. Przegrali także w ostatniej edycji Superpucharu oraz w Pucharze Króla Arabii Saudyjskiej.

Santiago Canizares chwali Szczęsnego. Ma jednak jedną wątpliwość
Szczęsny szczęśliwy po dołączeniu do FC Barcelony. Nie ukrywa tego
Szczęsny poczeka na debiut w Barcelonie. Kiedy może zagrać?
Goncalo Feio ma poparcie szatni? Jest jasny sygnał
Szczęsny w Barcelonie. Bramkarz musi jednak być wariatem! Jego serce znów zapłonęło