HomePiłka nożnaPłacheta próbował uderzyć rywala. Absurdalne zachowanie Polaka

Płacheta próbował uderzyć rywala. Absurdalne zachowanie Polaka

Źródło: GlenBeech2

Przemysław Płacheta w piątkowym meczu z Coventry podpadł kibicom. Polak podczas walki o piłkę próbował dwukrotnie uderzyć z dużą siłą przeciwnika. Film z tej akcji robi spore zasięgi wśród angielskich fanów.

screen @GlenBeech2

Płacheta może mieć problemy

W bieżącym oknie transferowym Przemysław Płacheta trafił do Oxford United, drużyny z Championship. W drugiej kolejce tych rozgrywek jego zespół mierzył się w wyjazdowym meczu z Coventry. Choć Polak wyszedł w pierwszym składzie, to w Anglii bardziej niż na aspekty sportowe, zwracano uwagę na jego próbę brutalnego faulu na rywalu.

26-latek podczas walki o piłkę w pobliżu własnego pola karnego musiał przepychać się z przeciwnikiem. W pewnym momencie polski skrzydłowy się sfrustrował i dwukrotnie próbował z dużą siłą uderzyć rywala – całe szczęście jednak nie trafił. — Płacheta próbował “urwać” głowę Van Ewijka na oczach sędziego asystenta? – zapytał retorycznie jeden z angielskich kibiców załączając na platformie “X” wideo z tej sytuacji.

Filmik z wybrykiem Polaka szybko złapał duże zasięgi w sieci. Większość fanów niedowierza dlaczego Polak nie ujrzał czerwonej kartki za swoje zachowanie. — W razie gdyby ktoś miał wątpliwości. Gra powinna zostać przerwana, a Płacheta powinien zostać wyrzucony z boiska – komentował kolejny kibic.

Oxford United ostatecznie przegrało 2:3. Płacheta zszedł z boiska po 57 minutach bez gola ani asysty na koncie.