HomePiłka nożnaDrużyna Siemieńca o krok od nokautu! Dwa szybkie ciosy Bodo [WIDEO]

Drużyna Siemieńca o krok od nokautu! Dwa szybkie ciosy Bodo [WIDEO]

Źródło: Polsat Sport

Jagiellonia Białystok przegrywa po pierwszej połowie 1:2 z Bodo/ Glimt. Duma Podlasia szybko objęła prowadzenie. Jednak gospodarze odpowiedzieli kolejno w 34. i 38. minucie.

Jagiellonia Białystok

Michal Kosc / PressFocus

Jagiellonia Białystok przegrywa z Bodo

Piłkarze Jagiellonii Białystok przyjechali do Norwegii w celu odrobienia jednobramkowej straty i wywalczenia awansu do 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Podopieczni Adama Siemieńca spełnili pierwsze z założeń już w 4 minucie gry, ponieważ gola samobójczego strzelił zawodnik Bodo – Patrick Berg.

Następnie urzędujący mistrzowie Polski zdecydowali się na wyczekiwanie błędu ze strony Norwegów i grę z kontry. Jednak już w 34. minucie do wyrównania doprowadził Sondre Fet, który strzałem zza pola karnego pokonał Sławomira Abramowicza. Warto zwrócić uwagę na podanie zewnętrzną częścią stopy jednego z zawodników gospodarzy, po którym futbolówka odbiła się od Tarasa Romańczuka i trafiła pod nogi Feta. Cztery minuty później mistrzowie Norwegii objęli prowadzenie, a do siatki trafił Isak Maatta. 22-letni pomocnik sprytnym przyjęciem piłki w polu karnym minął Joao Moutinho i uderzeniem lewą nogą pokonał Abramowicza.