HomeTenisDeszcz pokrzyżował plany w Toronto. Mecz Magdaleny Fręch przerwany

Deszcz pokrzyżował plany w Toronto. Mecz Magdaleny Fręch przerwany

Padający deszcz potrafi pokrzyżować plany organizatorów turniejów tenisowych. We wtorek przekonała się o tym Magdalena Fręch, która przez pogodę musiała zejść z kortu w Toronto.

Magdalena Fręch

CTK / Alamy

Mecz Magdaleny Fręch przerwany przez deszcz

Magdalena Fręch rozpoczęła we wtorek zmagania podczas turnieju WTA 1000 w Toronto. Spotkanie Polki zostało opóźnione przez padający deszcz i choć pogoda pozwoliła rozegrać niemalże całego pierwszego seta, to nie odpuściła. Mecz został przerwany, a zawodniczki wróciły do szatni.

Opady deszczu wróciły w momencie, w którym Magdalena Fręch była coraz bliżej dogonienia rywalki. Anastazja Popowa rozpoczęła pierwszego seta od wypracowania sobie przewagi 2:0, a po wyrównaniu przez Polkę grająca pod neutralną flagą tenisistka znów odskoczyła, tym razem na trzy gemy. Kiedy Fręch wygrała swojego czwartego gema, sędzia zarządził przerwę.

Obie tenisistki zeszły więc z kortu, czekając na poprawę pogody. Taki sam los podzieliły również uczestniczki drugiego spotkania, Moyuka Uchijima i Wiktoria Tomowa. Jak na razie niewiele zanosi się na szybki powrót do gry.

Nieszczęśliwy jubileusz Jacka Zielińskiego. Piast wygrywa w Kielcach [WIDEO]
Barcelona ma wymarzone wzmocnienie. Na transfer trzeba jednak poczekać… kilka lat!
Superpuchar Hiszpanii. Poznaliśmy oficjalne miejsce i datę rozegrania turnieju
Starcie Korony z Piastem szczególne dla Jacka Zielińskiego. To jego 400. mecz w Ekstraklasie
Bayern walczy z Manchesterem City o piłkarza. Bawarczycy gotowi wyłożyć prawdziwą fortunę!