HomeSiatkówkaIO 2024: Bryl i Łosiak zaczęli od zwycięstwa. Udany początek siatkarzy plażowych

Michał Bryl i Bartosz Łosiak udanie rozpoczęli zmagania w turnieju siatkarzy plażowych na igrzyskach olimpijskich w Paryżu. Polski duet bez większych kłopotów pokonał w dwóch etach Thomasa Hodgesa i Zachery’ego Schuberta z Australii

Bryl i Łosiak

Liam Asman/SPP / PressFocus

Udany start zmagań siatkarzy plażowych

W pierwszym secie polski duet utrzymywał przewagę praktycznie od samego początku. Rywale z Australii zdołali wyjść na prowadzenie tylko dwa razy – przy 5:4 i 6:5. Później to Bryl i Łosiak zaczęli przeważać, a od stanu 10:10 zdobyli pięć punktów z rzędu. Przewagę utrzymali do samego końca i wygrali 21:16.

W drugiego seta lepiej weszli Hodges i Schubert, którzy zdołali odskoczyć polskiemu duetowi na dwa punkty. Bryl i Łosiak dogonili ich przy wyniku 6:6 i jak się później okazało, nie dali już rywalom szansy na choćby wyrównanie rezultatu. Potwierdzili swoją przewagę zwycięstwem 21:16 i w całym spotkaniu 2:0.

Polski duet wróci do gry w najbliższy czwartek. Rywalami Polaków będą Francuzi Remi Bassereau i Julien Lyneel, którzy na otwarcie zmagań przegrali z Niemcami Nilsem Ehlersem i Clemensem Wicklerem.

Michał Bryl/Bartosz Łosiak – Thomas Hodges/Zachery Schubert 21:16, 21:16

KSW 100 z kolejnym mistrzem w zestawieniu! Będzie bronił pasa
Fame MMA się nie zatrzymuje. Mistrz walk na gołe pięści wkracza do gry!
Kolejny mistrz zawalczy na KSW 100! Podejdzie do jedenastej obrony pasa
Linia lotnicza reaguje na sytuację z Usykiem.
Zbliża się wielki powrót Mariusza Pudzianowskiego. Dyrektor KSW przerwał milczenie