HomePiłka nożnaCo za pech. Nowy zawodnik Bayernu odniósł kontuzję w sparingu

Co za pech. Nowy zawodnik Bayernu odniósł kontuzję w sparingu

Źródło: iMiaSanMia

Hiroki Ito, nowy środkowy obrońca Bayernu Monachium, doznał kontuzji w 18 minucie sparingowego meczu z FC Duren. Japoński defensor nie był w stanie kontynuować gry i musiał opuścić murawę.

@iMiaSanMia X

Hiroki Ito odniósł kontuzję

Bayern Monachium szukając odpowiedniego wzmocnienia swojej linii defensywy postawił na transfer Hirokiego Ito, zawodnika wcześniej reprezentującego barwy Stuttgartu. W połowie czerwca bawarski klub oficjalnie poinformował o zakontraktowaniu 25-latka. Transfer kosztował ich blisko 24 miliony euro.

Hiroki Ito jednak już w drugim meczu towarzyskim w Bayernie Monachium odniósł kontuzję. Niedzielnym popołudniem zespół Vincenta Kompany’ego zagrał bowiem z FC Duren, zespołem z czwartego poziomu rozgrywkowego w Niemczech. Japoński stoper już w 18 minucie zasygnalizował odniesienie urazu, przez który nie był w stanie kontynuować gry. Musiał opuścić murawę, zastąpił go Adam Aznou.

Do rozpoczęcia sezonu Bundesligi jeszcze niemal miesiąc, więc Ito ma czas, by się wykurować. W ramach pierwszej kolejki nowego sezonu ligowego Bayern podejmie VfL Wolfsburg na obiekcie rywala. Spotkanie odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 15:30.

Jeremy Sochan podekscytowany nowym sezonem NBA. “Wszystko jest możliwe”
Nie żyje Dikembe Mutombo. Legenda NBA miała 58 lat
NBA: 21-latek rzuca koszykówkę. Chce podążać za Jezusem
Wieczysta Kraków nie marnuje takich prezentów. Obrońcy odcięło prąd [WIDEO]
NBA: Wielka wymiana tuż przed startem sezonu! Zamienili się gwiazdami
NBA: Derrick Rose zakończył karierę! Był najmłodszym MVP w historii
Los Angeles FC sięga po trofeum! Kolejna asysta Bogusza [WIDEO]
Robert Lewandowski zdobył kolejną bramkę i zachował się jak lis pola karnego [WIDEO]
Boston Celtics gotowi do obrony mistrzostwa NBA. To będzie… ostatni taki sezon?