HomePiłka nożnaMocne słowa nowego trenera Wisły na temat gry rywala. “Świat nam odjeżdża”

Mocne słowa nowego trenera Wisły na temat gry rywala. “Świat nam odjeżdża”

Źródło: Wisła Płock

Mariusz Misiura po spotkaniu pomiędzy Wisłą Płock a Kotwicą Kołobrzeg dość otwarcie i dosadnie skomentował grę beniaminka zaplecza Ekstraklasy. Nafciarze zremisowali na inaugurację 1:1.

Mariusz Misiura

Mariusz Misiura z apelem

Płocczanie w pierwszym niedzielnym spotkaniu Betclic 1.ligi zremisowali z Kotwicą Kołobrzeg 1:1. Gospodarze już po 13 minutach musieli odrabiać straty po bramce zdobytej przez Michała Cywińskiego. Ta sztuka udała się dopiero w drugiej części gry, a konkretnie trzy minuty po wznowieniu rywalizacji. Jednak w szatni “Nafciarzy” można wyczuć niedosyt, ponieważ nie udało się zgromadzić pełnej puli już na inauguracji rozgrywek. Po meczu, w dość niepochlebnych słowach o grze gości wypowiedział się debiutujący na ławce Wisły – Mariusz Misiura.

Chciałbym na koniec poruszyć dość drażniący mnie temat. Chciałbym, abyśmy w końcu przestali notorycznie grać na czas w naszym kraju, ponieważ to wszystko zmierza w niewłaściwym kierunku. Uderzę w środowisko trenerów, gdyż my musimy przestać już chcieć grać w piłkę a zdobywać punkty różnymi sposobami. Weźmy się wreszcie za pracę, ale taką merytoryczną, ponieważ świat nam odjeżdża. Tylko od nas zależy czy będziemy chcieli go gonić – mówił rozgoryczony trener płocczan.

– Dziś, po czterech minutach miałem wrażenie, że przeciwnikowi zależy tylko na utrzymaniu rezultatu. Każde wznowienie trwało zdecydowanie za długo. Dokładnie sprawdzaliśmy zatrzymując czas na stoperze i wyszło nam, że w pierwszej połowie mieliśmy do czynienia z 12-minutową przerwą, a po przerwie aż 13. Dlatego nie rozumiem doliczania przez arbitra pięciu minut, a gdy chce się porozmawiać z sędzią to dostaje się żółtą kartkę. Czy to jest sprawiedliwe? – zapytał retorycznie nowy szkoleniowiec “Nafciarzy”.

Zbigniew Jakubas uderzył w… Wisłę Kraków. Jaśniej się nie da!
Kosta Runjaić czaruje we Włoszech. Z 0:2 do 3:2 i Udinese jest liderem Serie A
Raków będzie miał jeszcze jednego nowego zawodnika? Trwają testy sportowe
Kolejny trener klubu Ekstraklasy może stracić pracę? “Najbliższy mecz będzie kluczowy”
Klub miliardera zgłasza się po Nicolę Zalewskiego. To może być hit!
Reprezentant Polski nagrodzony przez znany klub. Duże wyróżnienie!
Fala krytyki po ogłoszeniu cen biletów na Ligę Konferencji. Kibice Legii wściekli