HomePiłka nożnaCóż za wymiana podań! Kapitalna akcja Miedzi w Tychach [WIDEO]

Cóż za wymiana podań! Kapitalna akcja Miedzi w Tychach [WIDEO]

Źródło: TVP Sport – X

W drugim niedzielnym spotkaniu zaplecza Ekstraklasy, Miedź Legnica zremisowała na wyjeździe z GKS-em Tychy. Gracze z Dolnego Śląska byli bliscy zwycięstwa zdobywając bramkę na 2:1 po imponującej wymianie podań.

Krzysztof Drzazga

Świetna akcja Miedzi

Drugie niedzielne spotkanie inauguracyjnej kolejki Betclic 1.ligi zapowiadało się bardzo interesująco. Po ciekawych transferach, legniczanie stawali się naturalnym kandydatem do walki o co najmniej miejsca barażowe. Mecz w Tychach długo przebiegał właśnie po myśli piłkarzy trenera Mamrota.

Po pierwszej połowie Miedzianka prowadziła 1:0, ale po przerwie zostali napoczęci przez Rafała Makowskiego. Pod koniec meczu emocji było coraz więcej, ponieważ w 86.minucie Miedź zdobyła bramkę po fenomenalnej akcji wielopodaniowej. Jednak gol Hartherza nie okazał się tym zwycięskim. Chwilę później bramkę na wagę remisu zdobył Bartłomiej Śpiączka. Mimo wszystko, warto jeszcze raz zobaczyć trafienie gości, gdyż było one najwyższej klasy.

Zbigniew Jakubas uderzył w… Wisłę Kraków. Jaśniej się nie da!
Kosta Runjaić czaruje we Włoszech. Z 0:2 do 3:2 i Udinese jest liderem Serie A
Raków będzie miał jeszcze jednego nowego zawodnika? Trwają testy sportowe
Kolejny trener klubu Ekstraklasy może stracić pracę? “Najbliższy mecz będzie kluczowy”
Klub miliardera zgłasza się po Nicolę Zalewskiego. To może być hit!
Reprezentant Polski nagrodzony przez znany klub. Duże wyróżnienie!
Fala krytyki po ogłoszeniu cen biletów na Ligę Konferencji. Kibice Legii wściekli