HomePiłka nożnaKibice nie polubili “Bejby”. Wygwizdali Blankę w przerwie meczu Śląska z Lechią [WIDEO]

Źródło: Własne/Twitter

W przerwie piątkowego spotkania 1. kolejki PKO BP Ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław i Lechią Gdańsk na stadionie odbył się mini-koncert Blanki. Piosenkarka, którą wielu kojarzy z Eurowizji, została wygwizdana przez kibiców obu drużyn.

Śląsk

Lukasz Sobala / PressFocus

Ekstraklasa wróciła do gry

Inauguracja nowego sezonu PKO BP Ekstraklasy miała miejsce w Białymstoku, gdzie mistrzowie Polski grali z Puszczą Niepołomice. Po bezbramkowej pierwszej połowie, w końcówce spotkania Jagiellonia wrzuciła drugi bieg, a zwycięstwo 2:0 zapewnili jej Nene i Lamine Diaby-Fadiga.

Drugim piątkowym meczem było starcie wicemistrza Polski, Śląska Wrocław z wracającą po rocznej przerwie do ligi Lechią Gdańsk. Goście prowadzili od 12. minuty po pięknym golu Tomasza Neugebauera. Remis dopiero w doliczonym czasie zapewnił gospodarzom Tommaso Guercio.

Kibice wygwizdali Blankę

W przerwie meczu na Tarczyński Arena we Wrocławiu kibice byli świadkami mini-koncertu w wykonaniu Blanki, reprezentantki Polski na 68. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2023 roku. Piosenkarka wykonała swój największy przebój “Solo”, umilając widzom czas oczekiwania na wznowienie spotkania.

Zebranym na stadionie we Wrocławiu najwyraźniej niespecjalnie spodobał się występ artystyczny. W trakcie koncertu słychać było gwizdy i buczenie, co jednak nie przeszkodziło Blance dokończył swojego przedstawienia i zaśpiewania “Solo” do końca.