HomePiłka nożna“Nasze marzenia legły w gruzach”. Holenderskie media w żałobie

“Nasze marzenia legły w gruzach”. Holenderskie media w żałobie

Źródło: Voetbalnieuws, Volkskrant, AD

Holandia kończy tegoroczne Mistrzostwa Europy na etapie półfinału. Ekipa Ronalda Koemana przegrała 1:2 z Anglią. Ich katem okazał się Ollie Watkins, który zapewnił “Synom Albionu” awans golem w 90 minucie.

Holandia żegna się z EURO

Ollie Watkins stał się jednocześnie bohaterem Anglików i katem Holendrów. Napastnik Aston Villi zaliczył piorunujące wejście z ławki rezerwowych w półfinale Mistrzostw Europy, strzelając kluczowego gola w 90 minucie. Gdy wydawało się już pewne, że mecz zmierza ku dogrywce, ostatecznie Oranje musieli uznać wyższość przeciwników tym samym kończąc swój udział na imprezie. Sprawdzamy jak zareagowały na porażkę holenderskie media.

Holenderskie marzenia o finale Mistrzostw Europy legły w gruzach po bolesnej porażce w półfinale z Anglią. Gol rezerwowego Ollie Watkinsa pogrążył Oranje w żałobie – napisał portal “AD”.

Holandia musi przełknąć gorzką pigułkę za sprawą gola Watkinsa. Zwycięstwo przez długi czas wydawało się osiągalne, ale bramka zawodnika Aston Villi dobiła Oranje – pisze “Voetbalnieuws”.

Gol Watkinsa pogrąża Holendrów w żałobie. Przez długi czas wydawało się, że mecz zmierza ku dogrywce, ale w końcówce spotkania Oranje nie dali rady Anglikom – czytamy w “Volkskrant”.

Bayern walczy z Manchesterem City o piłkarza. Bawarczycy gotowi wyłożyć prawdziwą fortunę!
Ter Stegen się nie poddaje. FC Barcelona przekazała dobre wieści
Luis Suarez zabrał głos na temat swojej przyszłości. Wyraził się bardzo jasno!
Gikiewicz tego się nie spodziewał. Co zaskoczyło bramkarza po powrocie do Polski?