HomePiłka nożnaNapierali i w końcu się udało. Fullkrug uratował Niemców [WIDEO]

Napierali i w końcu się udało. Fullkrug uratował Niemców [WIDEO]

Źródło: TVP Sport

Niemcy rzutem na taśmę za sprawą bramki Niclasa Fullkruga w 92 minucie, zremisowali 1:1 ze Szwajcarią. Ekipa Juliana Nagelsmanna finalnie wychodzi ze swojej grupy z pierwszego miejsca.

PA Images / Alamy

Fullkrug bohaterem

Szwajcarzy od samego początku meczu wyszli agresywnie nie dając Niemcom rozwinąć skrzydeł. Gospodarze musieli ratować się uderzeniami z dystansu – po jednym z nich nawet padła bramka. Sommer popełnił błąd po uderzeniu Andricha, choć bramka została anulowana ze względu na przewinienie Musiali.

Szwajcaria wyszła na prowadzenie w 28 minucie za sprawą bramki Dana Ndoye po dośrodkowaniu Remo Freulera. W tym momencie zepchnęli Niemców na drugą lokatę. Ekipa Juliana Nagelsmanna rozpoczęła szaleńcze natarcie na bramkę rywala.

Po wielu zmarnowanych sytuacjach bramkowych i bardzo nerwowej końcówce, ostatecznie bohaterem Niemców okazał się Niclas Fullkrug. Rosły napastnik w 92 minucie idealnie znalazł sobie miejsce w polu karnym Szwajcarii, by wpakować piłkę do siatki po uderzeniu głową po dośrodkowaniu Davida Rauma.

Niemcy rzutem na taśmę ratując remis wrócili na pierwsze miejsce. Wychodzą ze swojej grupy jako liderzy po wygranej ze Szkocją i Węgrami oraz remisie ze Szwajcarią, która z kolei wchodzi do fazy pucharowej z drugiej lokaty.

Wielki sukces Natalii Kaczmarek! Może zdobyć prestiżową nagrodę
Sułek-Schubert nie wytrzymała. Kibice nie rozumieją jej reakcji
Paweł Fajdek podsumował sezon. Szczere wyznanie o osobistej tragedii
Podium Pawła Fajdka na ważnych zawodach. Pokonał mistrza olimpijskiego
Anastazja Kuś ponownie zachwyciła. Podium w mityngu Diamentowej Ligi
Świetna forma Natalii Kaczmarek! Pobiła rekord Polski
Niesamowita historia olimpijskiego medalisty. To dlatego nie może się doczekać powrotu do Polski
Natalia Kaczmarek stanowczo o młodszych rywalkach. Naprawdę to powiedziała!