HomePiłka nożnaPiękny gol w szalonym meczu MLS [WIDEO]

Piękny gol w szalonym meczu MLS [WIDEO]

Źródło: FC Cincinnati

FC Cincinnati pokonało po absolutnie szalonym meczu Philadelphię Union wynikiem 4:3. W meczu padło kilka wyjątkowych trafień, ale na szczególną uwagę zasługuje to, co zrobił Luca Orellana.

Luca Orellano

Gol z połowy boiska w MLS

Najlepszym piłkarzem spotkania FC Cincinnati i Philadelphii Union był Luciano Acosta. 30-latek po raz kolejny zaprezentował prawdziwe piłkarskie show w Major League Soccer. Pomocnik strzelił dwa gole i popisał się do tego asystą, ale to akcja innego Argentyńczyka z tego meczu obiega teraz cały internet.

Najwięcej mówi się o golu, którego autorem jest Luca Orellana. W 60. minucie tej rywalizacji napastnik zdecydował się na podjęcie próby, której nie spodziewał się nikt na stadionie. 24-latek oddał silny, a zarazem precyzyjny strzał z połowy boiska. Niemiecki golkiper rywali Oliver Semmle również był zaskoczony tym uderzeniem i nie zdołał uratować swojej drużyny. W efekcie fani amerykańskiej piłki byli świadkami niesamowitego trafienia. Zobaczcie sami!