HomePiłka nożnaByła gwiazda Bayernu Monachium pod olbrzymim wrażeniem Polski na Euro 2024! Co za słowa

Źródło: TVPSPORT.PL

Reprezentacja Polski w swoim pierwszym meczu na Euro 2024 przegrała z Holandią 1:2. Mimo tego pod wielkim wrażeniem gry zespołu prowadzonego przez Michała Probierza był Owen Hargreaves, który mówił o tym w wywiadzie dla TVPSPORT.PL.

Reprezentacja Polski

Hargreaves zachwycony Polską na Euro 2024

Reprezentacja Polski w świetnym stylu rozpoczęła spotkanie z Holandią na Euro 2024. Już w 18. minucie piłkę w siatce zespołu Oranje umieścił Adam Buksa. 13 minut później wynik wyrównał jednak Cody Gakpo, a siedem minut przed końcem spotkania bramkę na 2:1 dla zespołu prowadzonego przez Ronalda Koemana zdobył Wout Weghorst. Ostatecznie Polska przegrała swój pierwszy mecz grupowy, ale pozytywy w grze Biało-czerwonych dostrzegł były reprezentant Anglii oraz gwiazdor Bayernu Monachium, Owen Hargreaves.

Emerytowany już pomocnik w wywiadzie udzielonym dla TVPSPORT.PL w pochlebny sposób wypowiedział się na temat postawy Polaków w starciu z Holendrami. Dwukrotny zdobywca Ligi Mistrzów stwierdził nawet, że Polska jego zdaniem jest w stanie sprawić niemałą niespodziankę na trwającym właśnie turnieju.

Polska mi się podobała. Grała z wielkim sercem. Wspaniale było zobaczyć waszą drużynę. Adam Buksa bardzo dobrze zastąpił Roberta Lewandowskiego. Macie Piotra Zielińskiego i solidnych zawodników. Polska mnie pozytywnie zaskoczyła. Nie sądzę, że wygracie turniej, ale podobała mi się wasza taktyka i to, jak cieszyliście się tym meczem. Z Lewandowskim w składzie jesteście w stanie pokonać każdego. To przecież tylko jeden mecz. Jak będziecie mieli swój dzień, możecie sprawić tu niespodziankę! – mówił w rozmowie z TVPSPORT.PL Owen Hargreaves.

Reprezentacja Polski szansę na zdobycie pierwszych punktów na Euro 2024 będzie miała już w najbliższy piątek, 21 czerwca. To właśnie tego dnia o godzinie 18:00 Biało-czerwoni zmierzą się z Austrią. Dla zespołu Ralfa Rangnicka także będzie to niezwykle ważne spotkanie. Austriacy, podobnie jak Polacy, przegrali swoje pierwsze spotkanie. Lepsza od nich okazała się Francja. Les Bleus wygrali 1:0.

Goncalo Feio kończy się czas. “Marny aktor, który urządza teatrzyk”
Josue stanął w obronie Goncalo Feio. Odważna deklaracja!