HomePiłka nożnaNiespodziewane wsparcie dla Polaków. Doping kibiców prowadził… Sławomir Peszko [WIDEO]

Reprezentacja Polski w przegranym 1:2 meczu z Holandią mogła liczyć na wsparcie ze strony dziesiątek tysięcy polskich kibiców. Na jednej z trybun odpowiadał za to Sławomir Peszko, który wcielił się w rolę prowadzącego doping.

Kibice

Peszko prowadził doping w sektorze polskich kibiców

Po pierwszym spotkaniu w grupie D reprezentacja Polski ma zerowy dorobek punktowy. Choć od 16. minuty biało-czerwoni prowadzili po bramce Adama Buksy, później do wyrównania doprowadził Cody Gakpo, a w końcowych minutach bramkę na wagę trzech punktów strzelił Wout Weghorst.

Przez praktycznie całe spotkanie biało-czerwoni mogli liczyć na żywiołowy doping ze strony tysięcy polskich kibiców, którzy udali się do Hamburga. W wielu fragmentach słychać było tylko ich. Bez wątpienia miało to wpływ na postawę zawodników na boisku.

Co ciekawe, za doping w jednym z sektorów odpowiadał… Sławomir Peszko. Były reprezentant Polski, a obecnie trener Wieczystej Kraków pojawił się z megafonem w ręku na trybunie i zachęcał fanów do gorącego kibicowania.

Polacy czekają na poniedziałkowy wieczór

Po tej porażce, sytuacja polskiej kadry w grupie D będzie zależała od wyniku poniedziałkowego starcia Austrii z Francją. Biało-czerwonych czekają jeszcze spotkania właśnie z Austrią (21 czerwca), a następnie z Francją (25 czerwca).

Jens Gustafsson zalicza bolesny początek w Arabii. Nie tak to miało wyglądać!