HomePiłka nożnaCo za błąd w finale baraży! Arka prowadzi z Motorem [WIDEO]

Co za błąd w finale baraży! Arka prowadzi z Motorem [WIDEO]

Źródło: Polsat Sport – X

Gospodarze prowadzą w barażowym spotkaniu o Ekstraklasę po kuriozalnym błędzie w defensywie lublinian. Do siatki Kacpra Rosy trafił Olaf Kobacki.

Olaf Kobacki

Arkowcy o krok od Ekstraklasy

Niedzielna rywalizacja w Gdyni miała wyłonić ostatniego beniaminka, który w sezonie 2024/2025 zagra w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy. Wydawało się, że minimalnym faworytem starcia Arki z Motorem będą gospodarze, którzy bardzo pewnie pokonali Odrę Opole w półfinale 4:1. Lublinianie z kolei walczyli do samego końca z Górnikiem Łęczna i ostatecznie po rzutach karnych wyeliminowali drużynę Pavola Stano.

Mecz dla gdynian ułożył się znakomicie. Niefrasobliwość przy budowaniu akcji od własnej bramki przez Kamila Kruka oraz Kacpra Rosę wykorzystał napastnik Arki – Olaf Kobacki. Były gracz Miedzi Legnica nie mógł nie skorzystać z takiego prezentu i gospodarze w 13. minucie objęli prowadzenie. Na ten moment to drużyna Wojciecha Łobodzińskiego jest bliższa powrotu do Ekstraklasy po czterech latach przerwy.

Ogromny potencjał gwiazdy FC Barcelony! “Jest kilka długości przed Mbappe”
Kulesza wesprze kluby poszkodowane w powodzi. Podał konkretną kwotę
Tuchel go wypychał, Kompany ubóstwia. Niedoceniana gwiazda znów rządzi w Bayernie
Z Bayernu Monachium do Betclic 1. Ligi. To może być ciekawy transfer beniaminka!
David Raya niczym Szczęsny! Kapitalna parada bramkarza Arsenalu [WIDEO]
Historyczny gol Yamala! Nawiązał do rekordu kolegi z drużyny
Hansi Flick chwali Lewandowskiego po meczu z Monaco. Zwrócił uwagę na jedną rzecz