HomePiłka nożnaMateusz Bogusz się nie zatrzymuje! Przepiękny gol z dystansu Polaka w MLS [WIDEO]

Źródło: MLS

Mateusz Bogusz rozgrywa bardzo dobry sezon w MLS. Polak swoją wysoką formę potwierdził kolejnym trafieniem. Przepięknym uderzeniem z dystansu popisał się w spotkaniu z Minnesotą United.

Mateusz Bogusz

ZUMA Press, Inc. / Alamy

Bogusz z kolejną bramką

Mateusz Bogusz nie znalazł uznania w oczach Michała Probierza i nie pojedzie na Euro 2024 (Pełną listę powołanych na czerwcowe zgrupowanie można zobaczyć TUTAJ). 22-latkowi nie podcięło to jednak skrzydeł. Polak zaliczył kolejny udany występ w MLS zwieńczony przepiękną bramką.

W swoim 15. meczu sezonu Los Angeles FC, w którego barwach występuje Bogusz, mierzyło się z Minnesotą United. Piłkarze z Kalifornii wygrali to starcie 2:0, a jedną z bramek zdobył właśnie młodzieżowy reprezentant Polski. Bogusz strzelił przepięknego gola z dystansu w 82. minucie spotkania. Przed nim z rzutu karnego trafiał w 38. minucie Denis Bouanga.

Bogusz tym samym śrubuje już teraz wyśmienite statystyki. Polak rozegrał każde z 15 spotkań ligowych swojej drużyny. Zdobył w tym czasie już sześć bramek i dołożył do tego jedną asystę. Los Angeles FC uzbierało w tym sezonie 27 punktów i zajmuje trzecie miejsce w Konferencji Zachodniej MLS.

Zbigniew Jakubas uderzył w… Wisłę Kraków. Jaśniej się nie da!
Kosta Runjaić czaruje we Włoszech. Z 0:2 do 3:2 i Udinese jest liderem Serie A
Raków będzie miał jeszcze jednego nowego zawodnika? Trwają testy sportowe
Kolejny trener klubu Ekstraklasy może stracić pracę? “Najbliższy mecz będzie kluczowy”
Klub miliardera zgłasza się po Nicolę Zalewskiego. To może być hit!
Reprezentant Polski nagrodzony przez znany klub. Duże wyróżnienie!
Fala krytyki po ogłoszeniu cen biletów na Ligę Konferencji. Kibice Legii wściekli