HomeSiatkówkaLiga Narodów: Dominacja Polek trwa! Kolejne pewne zwycięstwo siatkarek

Liga Narodów: Dominacja Polek trwa! Kolejne pewne zwycięstwo siatkarek

Siatkarki reprezentacji Polski bez większych problemów odniosły trzecie zwycięstwo w Lidze Narodów, pokonując bez straty seta Holenderki. Podopieczne Stefano Lavariniego zasłużenie prowadzą w turniejowej tabeli.

Polskie siatkarki

Kolejne pewne zwycięstwo polskich siatkarek

Polskie siatkarki rozpoczęły zmagania w pierwszej części tegorocznej edycji Ligi Narodów od dwóch pewnych zwycięstw. Na początek po zaciętym, ale trzysetowym pojedynku pokonały Włoszki, natomiast w piątkowe popołudnie bez większych problemów wygrały z Francuzkami.

W sobotę podopieczne Stefano Lavariniego grały z Holenderkami, z którymi dwukrotnie mierzyły się nieco ponad tydzień temu. Tuż przed startem zmagań w Lidze Narodów rozegrano dwa mecze towarzyskie – w pierwszym Polki rozbiły rywalki aż 5:0, zaś w drugim Holenderki triumfowały 3:2.

Sobotni pojedynek w Antalyi był popisem w wykonaniu biało-czerwonych – odniosły bowiem trzecie kolejne zwycięstwo bez straty choćby seta. Przeciwniczki postawiły się tak naprawdę tylko w drugiej partii, która zakończyła się triumfem Polek 26:24. W dwóch pozostałych polskie siatkarki były zdecydowanie lepsze.

Polska 3:0 Holandia (25:20, 26:24, 25:18)

Dzięki temu zwycięstwu Polki prowadzą w tabeli Ligi Narodów, będąc jedyną drużyną bez przegranego choćby jednego seta. W tureckiej części zmagań czeka je jeszcze jedno spotkanie – w niedzielne popołudnie zmierzą się z Japonkami.

KSW 100 z kolejnym mistrzem w zestawieniu! Będzie bronił pasa
Fame MMA się nie zatrzymuje. Mistrz walk na gołe pięści wkracza do gry!
Kolejny mistrz zawalczy na KSW 100! Podejdzie do jedenastej obrony pasa
Linia lotnicza reaguje na sytuację z Usykiem.
Zbliża się wielki powrót Mariusza Pudzianowskiego. Dyrektor KSW przerwał milczenie