HomePiłka nożnaKuriozalne sceny w Poznaniu! Lech przegrywa z Legią po dwóch samobójach [WIDEO]

Kuriozalne sceny w Poznaniu! Lech przegrywa z Legią po dwóch samobójach [WIDEO]

Źródło: Canal+ Sport

Legia Warszawa prowadzi z Lechem Poznań już 2:0. Na stadionie w Poznaniu strzelają jednak tylko piłkarze Kolejorza, problem w tym, że są to trafienia samobójcze. Do własnej siatki trafiali Blazić i Salamon.

Lech Poznan

Sipa US / Alamy

Dwa trafienia samobójcze Lecha

Od początku spotkania na Enea Stadionie w Poznaniu to Legia jest zdecydowanie aktywniejszym zespołem. Wojskowi już w szóstej minucie trafili do siatki, ale bramka Pawła Wszołka została anulowana z powodu faulu. Stołeczny zespół okazję na strzelenie pierwszego gola miał także w 14. minucie, ale z rzutu karnego pomylił się Josue. Jego uderzenie wybronił Mrozek.

Drużyna z Warszawy jednak już po minucie mogła cieszyć się już z prowadzenia. Po dośrodkowaniu z bocznej strefy boiska i zgraniu piłki pechowo interweniował Miha Blazić, który wpakował futbolówkę do własnej bramki.

Legia zdobyła bramkę na 2:0 tuż przed zejściem na przerwę. Ponownie podopiecznym Goncalo Feio pomógł defensor Kolejorza. Tym razem piłkę do własnej siatki po dośrodkowaniu Wojskowych skierował Bartosz Salamon.

Przewracał się po pijaku, miał długą drogę… Mario Balotelli powraca do Serie A!