HomePiłka nożnaKłótnia Salaha i Kloppa przed zmianą. Iskrzy w Liverpoolu!

Kłótnia Salaha i Kloppa przed zmianą. Iskrzy w Liverpoolu!

Źródło: ESPN FC

Koniec kariery Jurgena Kloppa w Liverpoolu jest burzliwy – The Reds odpadli w ćwierćfinale Ligi Europy i już praktycznie wypisali się z walki o mistrzostwo Anglii. Najnowsza sytuacja to kłótnia Kloppa z Salahem.

Sportimage Ltd / Alamy

Starcie Kloppa z Salahem

Jurgen Klopp zdecydował się na posadzenie Mohameda Salaha na ławce rezerwowych, by wyjść atakiem Luis Diaz – Cody Gakpo – Harvey Elliott. Zasłużony Egipcjanin pojawił się na murawie dopiero w 79. minucie przy zmienianiu Luisa Diaza. Dwie minuty przed zmianą West Ham wyrównał wynik spotkania strzelając na 2:2 – prawdopodobnie kłótnia zawodnika z trenerem wynikała z odmiennych spojrzeń na sytuację boiskową. Interweniować musiał Darwin Nunez, który odciągnął Salaha od Kloppa.

Liverpool ostatecznie nie zmienił wyniku spotkania i po raz kolejny stracił punkty – tym razem remisując 2:2 na terenie West Hamu. Wcześniej The Reds przegrali z Evertonem, czy z Crystal Palace. Tracą aktualnie punkt do Manchesteru City i dwa “oczka” do Arsenalu – mają jednak rozegrane więcej meczów, gdyż to była dla nich 35. kolejka. W mediach jest już całkowicie jasne, że następcą Jurgena Kloppa na Anfield będzie Arne Slot – aktualny szkoleniowiec Feyenoordu.

Nowe szczegóły w sprawie przyszłości Modricia. Chorwat zostanie w Madrycie?
Oficjalnie: Hellas Werona zostaje w Serie A. Polacy pomogli w kluczowym meczu
Sancho może zostać w Borussii, ale… musi spełnić jeden warunek!
Minimalna wygrana Zagłębia na koniec kolejki. Kolejny gol Kurminowskiego [WIDEO]
Łukasz Piszczek szczerze o Sancho: To, co działo się w Manchesterze w ogóle mnie nie dziwiło
Aston Villa blisko podpisania pomocnika Premier League. Przyjdzie jako wolny zawodnik
Karim Benzema rozczarowany Arabią Saudyjską. Francuz pragnie opuścić Al-Ittihad
Polacy z zagranicy kolekcjonują trofea. Sześciu polskich piłkarzy z tytułami mistrza kraju
Oficjalnie: Górnik Zabrze z pierwszym letnim transferem!
Łukasz Łakomy mistrzem Szwajcarii! Polak z asystą na wagę tytułu Young Boys [WIDEO]