HomePiłka nożnaGuler zachwycił kibiców. 19-latek dał pokaz swojej techniki [WIDEO]

Guler zachwycił kibiców. 19-latek dał pokaz swojej techniki [WIDEO]

Źródło: LaLiga

Real Madryt pokonał 1:0 Real Sociedad w meczu 33. kolejki LaLiga. Bohaterem tego spotkania był strzelec jedynego gola Arda Guler.

Arda Guler

Wykorzystał szansę

19-latek po raz pierwszy wyszedł w pierwszej jedenastce Realu Madryt i wyglądał wręcz znakomicie. Najpierw w 29. minucie meczu zdobył jedyną bramkę w tym meczu, a potem popisywał się swoimi umiejętnościami technicznymi. Co ciekawe, Turek zagrał w tym sezonie jak dotąd tylko 6 meczów w LaLiga, a przełożyło się to na zaledwie 99 minut spędzonych na boisku. Nie przeszkodziło mu to jednak w strzeleniu już dwóch goli. Kibice czekają na kolejne występy piłkarza, który dał sygnał, że zasługuje na szansę.

Pomocnik został wybrany najlepszym zawodnikiem spotkania z Realem Sociedad, a jego akcje są udostępniane przez profile hiszpańskiej ekstraklasy w mediach społecznościowych. Fani nie kryją swoich zachwytów. Start piłkarza w barwach Królewskich jest imponujący. Guler trafił do Realu w lipcu zeszłego roku. Klub z Madrytu zapłacił za niego tureckiemu Fenerbahce aż 20 milionów euro.

Szymański vs Kędziora. Kto ostatecznie wygrał bój o grecką chwałę?
Piłkarz Manchesteru City krytykuje mentalność Arsenalu. “My byśmy tego nie zrobili”
Ekstraklasa najgorszą europejską ligą? Statystyki są nieubłagane
Walka o utrzymanie w PKO BP Ekstraklasie. Przedstawiamy prawdopodobne scenariusze
Zaskakujące wyznanie Guardioli na temat jego przyszłości. “To już dokonane, więc co dalej?”
Frankowski wskazał najlepszego trenera Ekstraklasy. „Fakty mówią jasno”
Kontrowersja na wagę awansu do Ekstraklasy. Burza po meczu Lechii z Arką
Zawodzą w Europie, ale w lidze nie mają sobie równych. Kolejny rekord PSG
Ancelotti nie przejmuje się słabą formą jednego z jego piłkarzy. “Kwestia czasu aż wróci”
“Musimy pokazać pazur”. Mikel Arteta po przegranej rywalizacji o mistrzostwo Anglii