HomePiłka nożnaFortuna 1 liga: Cóż za końcówka w Rzeszowie! Dwa gole w doliczonym czasie gry

Fortuna 1 liga: Cóż za końcówka w Rzeszowie! Dwa gole w doliczonym czasie gry

Źródło: Polsat Sport

Wisła Kraków zremisowała na wyjeździe z Resovią Rzeszów 1:1. Oba gole padły w doliczonym czasie gry.

Wisła Kraków

Konrad Swierad / Alamy

Zabójcza końcówka

Na pierwszą groźną akcję kibice zgromadzeni na Stadionie Miejskim w Rzeszowie czekali do 49. minuty spotkania. Angel Rodado uderzył jednak zbyt lekko, a Branislav Pindroch nie miał problemów ze skuteczną interwencją. Kilka chwil później Joseph Colley z najbliższej odległości nie zdołał umieścić piłki w siatce. Z rzutu wolnego dośrodkował David Junca, a środkowy defensor Białej Gwiazdy zdecydował się na wykończenie popularnym “krzyżakiem” i trafił wprost w Pindrocha.

Doliczony czas gry i Wisła Kraków obejmuje prowadzenie. Pozostawiony bez krycia Rodado wpisuje się na listę strzelców. Gospodarze odpowiedzieli zaledwie minutę później, a autorem gola wyrównującego okazał się Maciej Górski. Napastnik “Pasiaków” wykorzystał dogranie Kelechukwu Ibe-Tortiego i nie zwracając uwagi na kryjącego go Colleya pokonał Alvaro Ratona.

Wisła Kraków po 29. spotkaniach zajmuje czwartą pozycję w tabeli Fortuna 1 ligi z dorobkiem 46 punktów. Natomiast Resovia do końca będzie walczyć o pozostanie na zapleczu PKO BP Ekstraklasy, ponieważ podopieczni Rafała Ulatowskiego znajdują się w strefie spadkowej, a dokładniej na 16 lokacie.

Resovia Rzeszów – Wisła Kraków 1:1 (0:0)

90+2. Górski – 90+1. Rodado

Matsenko: Spełniają się moje marzenia. Mam medal ze Śląskiem, ale chcę więcej
Jagiellonia wraca na fotel lidera! Podział punktów w Gliwicach
Bartosz Slisz z debiutanckim trafieniem w MLS. Polak przymierzył z dystansu [WIDEO]
Nowy kandydat na trenera Chelsea. Dziennikarz ujawnia zaskakujące nazwisko
Jacek Magiera: Zagraliśmy bardzo dojrzały mecz
Maciej Kędziorek: Nie zamierzamy się poddać
Niespodzianka w składzie Realu Madryt? Może dojść do debiutu od pierwszych minut!
Fortuna 1 liga: Wisła Kraków rozbita w Katowicach. Bramka stadiony świata Arkadiusza Rogali [WIDEO]
Śląsk walczy do samego końca. Śląsk Wrocław – Radomiak Radom 2:0 (RELACJA)