HomePiłka nożnaReal Madryt vs. FC Barcelona: przewidywane składy

Real Madryt vs. FC Barcelona: przewidywane składy

Źródło: MARCA

Starcie Realu Madryt z FC Barceloną odbędzie się w niedzielę o godzinie 21:00. Hiszpański dziennik “MARCA” przewiduje składy obu drużyn.

El Clasico

Real Madryt ma za sobą niezwykle zacięty mecz z Manchesterem City zakończony dogrywką i rzutami karnymi w których udało im się zwyciężyć. Piłkarze Królewskich kończyli to spotkanie ze skurczami i nawet przeciążeniami – stąd “MARCA” typuje, że Ferland Mendy i Dani Carvajal, czyli podstawowi boczni obrońcy Los Blancos, nie wyjdą od pierwszych minut na Klasyk.

Do składu za to ma wskoczyć Aurelien Tchouameni, który w meczu z ekipą Guardioli pauzował z powodu nagromadzenia żółtych kartek. Na bokach defensywy Real Madryt ma zagrać Lucasem Vazquezem i Eduardo Camavingą. W bramce, na środku obrony i w ataku bez zmian.

Xavi wie, że jeśli Barcelona chce wrócić do walki o mistrzostwo, to musi wygrać ten mecz. Co ciekawe, legenda Blaugrany ma postawić na tych samych graczy, którzy we wtorek przegrali 1:4 z PSG w Lidze Mistrzów.

Real Madryt: Andrij Łunin – Lucas Vazquez, Nacho Fernandez, Antonio Rudiger, Eduardo Camavinga – Aurelien Tchouameni, Toni Kroos, Federico Valverde, Jude Bellingham – Vinicius Junior, Rodrygo Goes.

FC Barcelona: Marc-Andre Ter Stegen, Jules Kounde, Ronald Araujo, Pau Cubarsi, Joao Cancelo – Frenkie de Jong, Iikay Gundogan, Pedri – Lamine Yamal, Robert Lewandowski, Raphinha.

Gwiazda Legii Warszawa zabrała głos po kolejnej porażce. Mocne słowa!