HomePiłka nożnaLiga Konferencji: Fenerbahce blisko awansu, niesamowite emocje w meczu Fiorentiny

Duży krok w kierunku ćwierćfinału Ligi Konferencji zrobiło Fenerbahce w składzie którego zagrał Sebastian Szymański. Niesamowite spotkanie rozegrali w czwartkowy wieczór zawodnicy Maccabi Hajfa i Fiorentiny. Włosi wygrali 4:3. W trudnej sytuacji jest zespół w którym gra Tomasz Kędziora, a więc PAOK Saloniki. Grecy muszą odrabiać straty z wyjazdu do Zagrzebia. Fiorentina, mimo że już…

Logo KS

Fotografia własna

Fiorentina, mimo że już w drugiej minucie otworzyła wynik spotkania, musiała dwa razy odrabiać straty w rywalizacji z Maccabi Hajfa. Włosi ostatecznie dopięli swego i wygrali 4:3 po bramce Antoniego Baraka w doliczonym czasie gry.

Pewne zwycięstwo w Belgii nad Royalem Union SG odniosło Fenerbahce. Turcy wygrali 3:0. W pierwszym składzie wystąpił Sebastian Szymański, który grał do 78. minuty meczu. W dużo gorszym nastroju jest inny polski piłkarz – Tomasz Kędziora. Były gracz Lecha Poznań zagrał 90 minut w wyjazdowym meczu z Dinamem Zagrzeb. Grecy przegrali w stolicy Chorwacji 0:2.