HomePiłka nożnaCo za podanie Hummelsa! Borussia odrabia straty z Madrytu [WIDEO]

Co za podanie Hummelsa! Borussia odrabia straty z Madrytu [WIDEO]

Źródło: Polsat Sport – X

Borussia Dortmund rozgrywa kapitalną pierwszą połowę w rewanżowym starciu z Atletico. W 34. minucie po znakomitym podaniu Hummelsa, gola strzelił Julian Brandt, a kilka minut później Ian Maatsen podwyższył na 2:0.

Borussia Dortmund

BSR Agency / Alamy

BVB z awansem?

Kapitalnie rozpoczęło się spotkanie rewanżowe Borussii z Atletico. Już w 2.minucie stuprocentową okazję zmarnował Marcel Sabitzer, a po chwili w sytuacji sam na sam znalazł się Alvaro Morata. Hiszpan jednak się pomylił i nie trafił w bramkę strzeżoną przez Kobela.

W drugim kwadransie gospodarze wrzucili wyższy bieg, idąc jak do pożaru w każdej sytuacji. Wysoka intensywność oraz szybka wymiana podań przez BVB dała efekty w postaci dwóch bramek w końcowym fragmencie pierwszej połowy.

Do przerwy BVB zasłużenie prowadzi 2:0 i na ten moment jest bliżej awansu do najlepszej czwórki Champions League.

Adrian Cios i Robert Pasut zaatakowali na Ceremonii Ważenia!
Poranne ważenie przed FAME 21 za nami! Czy wszyscy zmieścili się w limicie wagowym?