HomePiłka nożnaLeo Messi ciągle zachwyca. Wspaniała bramka przeciwko Sporting Kansas City [WIDEO]

Źródło: Kanał Sportowy

Leo Messi niedawno wrócił do gry po kontuzji i znowu zachwyca formą. W ostatnim spotkaniu przeciwko Sporting Kansas City zdobył niesamowitą bramkę, tym samym przyczyniając się do zwycięstwa w całym meczu.

Leo Messi

Messi się nie zatrzymuje

Argentyńczyk po kontuzji wrócił 07.04, kiedy to rozegrał swoje pierwsze 45 minut po prawie miesięcznej przerwie. 36-latek przypomniał o sobie od razu, bo już 12 minut po wejściu na boisko zdobył bramkę, która na tamten moment spotkania dawała remis. W kolejnym meczu zagrał już 90 minut i tym razem zanotował asystę przy jedynym trafieniu Interu Miami. Spotkanie przeciwko Kansas również rozegrał całe, tym razem zdobywając wspaniałą bramkę i notując asystę. Takie wyniki dają mu bezpośredni udział przy 4 zdobytych bramkach w 3 meczach. Messi w tym sezonie MLS rozegrał łącznie 5 spotkań, zdobywając 5 bramek i dokładając do tego 2 asysty.

Inter Miami z dobrym początkiem sezonu

Sezon 2023 drużyna Argentyńczyka zakończyła na 14. miejscu w swojej konferencji, plasując się wyżej jedynie od Toronto. Teraz po 9 spotkaniach mają 15 punktów na koncie, co na ten moment daje im 1. miejsce. Są również drużyną z największą ilością zdobytych oraz straconych bramek. Inter Miami ma bilans bramkowy 19:14, co po 9 spotkaniach daje im w sumie średnio 3,6 bramki na mecz.