HomePiłka nożnaPiotr Zieliński z golem w meczu z Monzą! [WIDEO]

Piotr Zieliński z golem w meczu z Monzą! [WIDEO]

Źródło: Eleven Sports – X

Kapitalnym uderzeniem z dystansu popisał się reprezentant Polski. Zawodnik Napoli swoją bramką podwyższył prowadzenie w meczu 31. kolejki Serie A.

Piotr Zieliński

Mairo Cinquetti / Alamy

Fenomenalne uderzenie Polaka

Napoli od początku miało duże problemy w starciu z Monzą. Już w 9′ minucie gospodarze objęli prowadzenie za sprawą Milana Djurica. Jednak w drugiej połowie mistrzowie Włoch wrócili do gry i odrobili straty. Gola na 3:1 zdobył powracający do pierwszego składu – Piotr Zieliński.

W przypadku zgarnięcia pełnej puli przez drużynę polskiego pomocnika, neapolitańczycy awansują na siódmą lokatę w tabeli Serie A. Zatem szanse na europejskie puchary w kolejnym sezonie wciąż będą naprawdę wysokie.