HomePiłka nożnaPodział punktów między Cracovią a ŁKS-em. Cztery bramki! [WIDEO]

Podział punktów między Cracovią a ŁKS-em. Cztery bramki! [WIDEO]

Źródło: Canal+SPORT

W pojedynku Cracovii z ŁKS-em Łódź padł remis 2:2. Bohaterem łodzian został Stipe Juric, który w 86. minucie doprowadził do wyrównania.

Krzysztof Porebski / PressFocus

Cracovia w 19. minucie strzeliła pierwszą bramkę w meczu. Fiński napastnik Benjamin Kallma odnalazł futbolówkę w polu karnym po nieudanym strzale Patryka Makucha, by silnym strzałem po dalszym słupku pokonać golkipera rywali.

W 73. minucie odpowiedział ŁKS – Piotr Janczukowicz wywalczył rzut karny po faulu Eneo Bitriego. Jedenastkę na bramkę pewnym i silnym uderzeniem zamienił Dani Ramirez. Już po czterech minutach Cracovia ponownie objęła prowadzenie – Ramirez stracił piłkę w środku pola na rzecz Otara Kakabadze, który strzelając spoza pola karnego nie dał szans bramkarzowi ŁKSu.

Ostatnie słowo w meczu należało do zespołu z Łodzi, który doprowadził do wyniku 2:2 dzięki bramce Stipe Juricia w 86. minucie. Bośniacki zawodnik momentalnie złożył się do uderzenia i choć piłka przeszła po rękawicach Lukasa Hrosso, to ostatecznie wylądowała w siatce.

Po tym remisie ŁKS Łódź dalej plasuje się na ostatniej lokacie Ekstraklasy z 18 punktami na koncie. Cracovia jest aktualnie na 12. lokacie z pięcioma “oczkami” przewagi nad miejscem spadkowym. “Pasy” kontynuują swoją serię meczów bez wygranej – ostatnie ligowe zwycięstwo odnieśli 10 lutego w pojedynku z Radomiakiem.

Gwiazda Legii Warszawa zabrała głos po kolejnej porażce. Mocne słowa!