HomePiłka nożnaErik Ten Hag: Brentford pragnął punktów bardziej niż my

Erik Ten Hag: Brentford pragnął punktów bardziej niż my

Źródło: Sky Sports

Manchester United po emocjonującej końcówce zremisował z Brentford 1:1. Erik Ten Hag ocenił postawę swojego zespołu w pomeczowej wypowiedzi dla Sky Sports.

Erik Ten Hag

PA Images / Alamy

Jest niedosyt

Sobotnie starcie na Gtech Community Stadium długo kazało czekać na emocje. Tych nie zabrakło jednak w doliczonym czasie gry. Kiedy Mason Mount zdobył gola w szóstej minucie doliczonego czasu gry, wydawało się, że nic już nie odbierze trzech punktów ekipie z Old Trafford. Było jednak inaczej, ponieważ zaledwie trzy minuty później Kristoffer Ajer zapewnił remis gospodarzom i po ponad stu minutach gry oba zespoły podzieliły się punktami. Głos na temat spotkania zabrał Erik Ten Hag.

Jeśli prowadzisz, zwłaszcza w takim momencie, nie możesz tego oddać. Jesteśmy mocną drużyną i powinniśmy dowieźć to zwycięstwo do końca. To rozczarowujące – powiedział Ten Hag.

Popełniliśmy pewne błędy, w niektórych sytuacjach powinniśmy zachować się inaczej. Wyrównanie było zupełnie niepotrzebne. Może nie zasłużyliśmy na zwycięstwo, wydawało mi się, że Brentford pragnął punktów bardziej niż my – dodał.

Mimo wszystko szkoleniowiec dostrzega pewne pozytywy w grze Manchesteru United na przestrzeni ostatnich tygodni.

Od stycznia jesteśmy coraz bardziej stabilni i konsekwentni. Zawsze będziemy walczyć do ostatniego gwizdka. Końcówka sezonu może być naprawdę ciekawa – zakończył Ten Hag.

W swoim następnym spotkaniu w Premier League “Czerwone Diabły” zmierzą się z Chelsea. Spotkanie odbędzie się 4 kwietnia o godzinie 21:15 na Stamford Bridge.