HomePiłka nożnaLeo Messi wraca po kontuzji i znów strzela! Precyzyjne uderzenie Argentyńczyka [WIDEO]

Źródło: MLS

Leo Messi uporał się z problemami zdrowotnymi i wrócił do gry w MLS. Inter Miami w nocy zremisował 2:2 z Colorado Rapids. Jedno z trafień należało właśnie do Argentyńczyka.

Leo Messi

ZUMA Press, Inc. / Alamy

Messi przymierzył bez przyjęcia

Leo Messi nie mógł wspomóc swojej drużyny w ostatnich czterech spotkaniach. Wreszcie jednak Argentyńczyk doszedł do siebie po urazie mięśniowym i pojawił się na boisku w meczu z Colorado Rapids. Legendarny piłkarz w 46. minucie zmienił na placu gry Lawsona Sunderlanda.

Inter do przerwy przegrywał 0:1, ale po pojawieniu się na boisku Messiego zaczął odrabiać straty. Trafienie na 1:1 z 58. minuty należało właśnie do Argentyńczyka, który bez przyjęcia przymierzył ze skraju pola karnego. Piłka po strzale odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki. Bramkarz drużyny z Colorado nie miał żadnych szans na skuteczną interwencję.

Inter Miami dwie minuty później wyszedł na prowadzenie za sprawą gola Leo Alfonso. Przez długi czas wydawało się, że ekipy z Florydy zdoła utrzymać przewagę, ale w samej końcówce Colorado Rapids udało się odpowiedzieć. Decydującą bramkę na wagę remisu w 88. minucie zdobył Cole Bassett.

Drużyna Leo Messiego zajmuje obecnie trzecie miejsce w konferencji wschodniej. Po ośmiu meczach The Herons zgromadzili na swoim koncie 12 punktów.

Rodri zapisał się na kartach historii piłki nożnej! Niesamowity rekord Hiszpana
Matty Cash zdąży na Euro 2024? Są nowe wieści ws. jego zdrowia
Piłkarze Manchesteru United z dużą obniżką pensji! Zaważył jeden czynnik
Oficjalnie: Radomiak ma nowego trenera! To on poprowadzi Zielonych w ostatniej kolejce
Przyszłość Pochettino niepewna. Chelsea ma dwóch kandydatów do zastąpienia trenera!
Roberto de Zerbi może wrócić do Serie A! Jest łączony z czołowym klubem
Kowalczyk o Robercie Lewandowskim: Nie powinien być na czwartym miejscu w klasyfikacji strzelców
Gutka: Znów najsilniejsi, choć nie nieskazitelni. Jak Manchester City obronił tytuł
Kowalczyk wskazuje ogromny błąd zarządu Barcelony. “Największa katastrofa w tych czasach”
Legenda Juventusu, ochroniarz Zidane’a i kolekcjoner czerwonych kartek. Oto nowy trener Milika i Szczęsnego