HomePiłka nożnaTrening strzelecki w Fortuna 1 lidze! GKS Katowice wpakował Stali Rzeszów aż osiem goli [WIDEO]

Źródło: Polsat Sport

GKS Katowice rozgromił Stal Rzeszów aż 8:0. W meczu 31. kolejki Fortuna 1 ligi hat tricka strzelił zawodnik gospodarzy – Mateusz Mak.

GKS Katowice - Stal Rzeszów

Bezlitosny GKS Katowice

GKS Katowice rozpoczął sobotni festiwal goli już w 1. minucie spotkania. Po niepewnym wybiciu bramkarza gości – Jakuba Raciniewskiego zza pola karnego bramkę zdobył Antoni Kozubal. Dziesięć minut później kibice zgromadzeni na Stadionie Miejskim w Katowicach cieszyli się z drugiego trafienia swoich ulubieńców, a na listę strzelców wpisał się Sebastian Bergier. Przez kolejne kilkadziesiąt minut swój recital prezentował Mateusz Mak. 32-letni skrzydłowy skompletował hat tricka zdobywając gole kolejno w 25., 27., i 63 minucie. Kropkę na i postawił tuż przed końcem regulaminowego czasu gry Jakub Arak. Drużyna Stali przez całą drugą połowę zmuszona była do gry w osłabieniu, ponieważ czerwoną kartkę otrzymał Kamil Kościelny.

Podopieczni Rafała Goraka po 31. kolejkach zajmują trzecie miejsce w tabeli Fortuna 1 ligi. Z kolei zespół z Rzeszowa znajduje się na 11 pozycji. Porażka w meczu z “GieKSą” zakończyła serie siedmiu spotkań bez porażki popularnych “Żurawi”.

Dokonali tego! Bayer Leverkusen przeszedł cały sezon Bundesligi bez porażki!
Lewandowski zaniepokojony swoją sytuacją. Wcześniej się to nie zdarzało
Trzeci spadkowicz wciąż nieznany. Korona pewnie wygrała z Ruchem
OFICJALNIE: Roberto De Zerbi odchodzi z Brighton!
Asysta Jakuba Kamińskiego. Świetne dośrodkowanie Polaka [WIDEO]
Salah wspomina pierwszą rozmowę z Kloppem. “Pomyślałem wtedy: OK, przychodzę”
Podolski grzmi po meczu z Puszczą. “Wstyd dla nas, że nie wygraliśmy z takim rywalem”