HomePiłka nożnaAdam Buksa podtrzymuje passę. Kolejny gol reprezentanta Polski

Adam Buksa podtrzymuje passę. Kolejny gol reprezentanta Polski

Adam Buksa zanotował udany powrót do składu Antalyasporu po jednym meczu nieobecność wywołanej niegroźną kontuzją. Reprezentant Polski otworzył wynik spotkania w 35. kolejce tureckiej SuperLig przeciwko Pendiksporowi, trafiając do siatki z rzutu karnego.

Adam Buksa

SPP Sport Press Photo. / Alamy

Buksa z 15. golem w sezonie

Adam Buksa nie zagrał w ostatnim meczu tureckiej SuperLig przeciwko Karagumrukowi z powodu kontuzji, a jego Antalyaspor przegrał ten mecz aż 1:4. Dziś napastnik reprezentacji Polski wrócił do gry i wyszedł w pierwszym składzie na spotkanie 35. kolejki z Pendiksporem.

Buksa nie potrzebował zbyt wiele czasu, aby zaznaczyć swoją obecność na murawie. W 13. minucie Antalyaspor dostał rzut karny i do piłki podszedł właśnie Polak. Po chwili bez większego problemu znalazł drogę do siatki i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Radość gospodarzy nie trwała jednak długo – dwie minuty później goście wyrównali po bramce Mame Thiama.

Dla Adama Buksy jest to drugi kolejny mecz z golem – wcześniej wpisał się na listę strzelców w spotkaniu 33. kolejki przeciwko Hataysporowi (2:1). Łącznie w tym sezonie ma już na koncie 15 ligowych trafień w 31 występach.

Adamek: Nie przyjąłem żadnych ciosów!
Borek po walce Adamka: Rywal pokazał wielkie serducho
Adamek DEKLASUJE Bandurę w walce wieczoru FAME 21. Była szybkość!