HomePiłka nożnaOficjalnie: Korona Kielce zatrudniła nowego dyrektora sportowego! “Miejsce klubu jest w Ekstraklasie”

Oficjalnie: Korona Kielce zatrudniła nowego dyrektora sportowego! “Miejsce klubu jest w Ekstraklasie”

Źródło: Korona Kielce – YouTube

Aktualizacja:

W środę na kanale YouTube Korony Kielce odbyła się konferencja prasowa, na której klub oficjalnie ogłosił zatrudnienie nowego dyrektora sportowego, Pawła Tomczyka. Nowy dyrektor przywitał się z kibicami i powiedział kilka słów o dalszej pracy.

Korona Kielce

PressFocus

Korona Kielce wybrała nowego dyrektora

Wcześniej z posadą dyrektora sportowego pożegnał się Paweł Golański. Klub jednak nie czekał długo i szybko zabrał się za znalezienie zastępstwa. Paweł Tomczyk pracował już na tym stanowisku w Motorze Lublin, Legii Warszawa czy Rakowie Częstochowa. Od marca jest jednak bezrobotny, co postanowiła wykorzystać Korona Kielce. Na konferencji prasowej, nowy dyrektor powiedział kilka słów o tym, co teraz będzie się działo w klubie. 

– W pierwszej kolejności chciałem podziękować za zaufanie, jakim obdarzył mnie prezes. Wiem, że to jest zobowiązanie w stosunku do lokalnej społeczności, do kibiców Korony. Przed nami duże wyzwania, nie ukrywam tego. Natomiast doskonale wiem, w jakiej sytuacji klub się obecnie znajduje. Ja ze swojej strony mogę zapewnić, że w ramach posiadanych możliwości i środków, postaram się w najlepszy możliwy sposób skompletować kadrę pierwszego zespołu. Skład sztabu również, ponieważ wiele umów się kończy i musimy je przedłużyć, bądź wprowadzić nowe osoby do klubu. Myślę, że dzięki swojemu doświadczeniu będę w stanie godnie zastąpić te osoby, które do tej pory reprezentowały klub. Mam nadzieję, że będą to osoby o jeszcze lepszej jakości, dzięki czemu klub nie będzie musiał tak jak w ostatnich dwóch sezonach, do ostatniej chwili drżeć o swój byt w Ekstraklasie. Miejsce Korony jest właśnie tutaj i na pewno będę dążył do tego, żeby sportowo wyglądało to lepiej niż do tej pory – powiedział Paweł Tomczyk na konferencji.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Milan z kolejnym transferem? Na celowniku utalentowany pomocnik z Serie A!
Chelsea zastąpi wychowanka piłkarzem lokalnego rywala? W grę wchodzi ponad 30 milionów funtów
Bayer Leverkusen z kolejnym wzmocnieniem! Do Aptekarzy dołączył skrzydłowy Ligue 1
Wisła Kraków dopina kolejny transfer! Jarosław Królewski otwarcie zapowiada
Motor Lublin z ważnym ruchem. Kontrakt kluczowego piłkarza przedłużony!
Williams jednak nie trafi do Barcelony?! Do gry włączył się światowy gigant!
OFICJALNIE: Manchester United pozyskał perełkę!
Kasper Schmeichel wraca do Wielkiej Brytanii! Zagra dla wielokrotnego mistrza kraju
Bayer Leverkusen chce wzmocnić obronę! Na celowniku były piłkarz Liverpoolu
OFICJALNIE: Mason Greenwood ma nowy klub!