HomePiłka nożnaMateusz Borek o zachowaniu Cristiano Ronaldo: Od kapitana oczekuję czegoś innego

Mateusz Borek o zachowaniu Cristiano Ronaldo: Od kapitana oczekuję czegoś innego

Źródło: Wlasne

Aktualizacja:

Cristiano Ronaldo podczas trwającego EURO 2024, znany jest głównie ze swojego histerycznego zachowania. Reprezentacja Portugalii wciąż pozostaje na turnieju, ale CR7, który pełni rolę kapitana swojej drużyny narodowej, nie ma sprawia pozytywnego wrażenia. Swoją opinię wyraził także Mateusz Borek w programie Kanału Sportowego.

Ronaldo

Press Focus

Ronaldo jest rozhisteryzowanym kapitanem

Mateusz Borek stanowczo ocenił zachowanie Cristiano Ronaldo podczas trwającego EURO 2024. Reprezentacja Portugalii wciąż pozostaje na turnieju, ale głównie mówi się o emocjach doświadczonego kapitana zespołu. CR7 znany jest ze swojego temperamentu, ale jego ostatnie występy są tematem wielu burzliwych dyskusji. Oczekiwania wobec piłkarza Al-Nassr są ogromne, natomiast gwiazdor reprezentacji Portugalii nie daje pretekstu do pozytywnych opinii.

Z jednej strony to jest romantyczna historia, natomiast ja do końca tego nie kupuję. Reprezentacja Portugalii jest owładnięta Cristiano Ronaldo, bo wszyscy go dzisiaj pocieszają i komplementują, na czele z trenerem Martinezem oraz zawodnikami. Wydaję mi się, że jest tam jednak problem, ale nie wiem gdzie on dokładnie leży. Być może to jest taka wszechogarniająca nadwrażliwość człowieka, który od dziecka skazany jest na wygrywanie – przyznał Mateusz Borek, w rozmowie z Kanałem Sportowym.

On zrobił dla światowej piłki nożnej dużo albo nawet szalenie dużo. Jego dokonania zostaną w naszych umysłach i sercach, a także statystykach czy wszelakich biografiach piłkarskich na długie lata. Ja natomiast oczekuję od kapitana, aby w pewnym momencie pobudził, następnie uspokoił, a także kontrolował emocje. W obecnej sytuacji widzimy rozhisteryzowanego kapitana, którego musi uspokajać drużyna. Nie wiem czy coś kłębi się u Ronaldo w środku, czy ta nadwrażliwość jest nie do opanowania. Cristiano Ronaldo zaprezentował dosyć nietypowe i rzadkie zachowanie w rywalizacji, kiedy potrzebujesz być pobudzony, gdzie jesteś cały czas w grze, gdy drużyna oczekuje od twojego doświadczenia bycia prawdziwym szefem – dodał Mateusz Borek w programie Kanału Sportowego.

Kategorie:

Przeczytaj więcej

Zobacz więcej ›

Makana Baku nie dostanie szansy w Legii? Transfer o krok!
Z transferu marzeń Klimali jednak nici? Zaskakujący zwrot akcji!
Mecz pod znakiem powrotów zwycięski dla gości! Raków lepszy od beniaminka z Lublina [WIDEO]
Jedna rzecz zgubiła Górnika Zabrze. Urban nie ma wątpliwości
Kibice w Norwegii protestują przeciwko VAR. Kreatywności im nie brakuje
Kevin de Bruyne jednak nie trafi do Arabii? “Nie ma porozumienia”
Ukraiński pomocnik zostaje w Lechii! Nowa umowa już podpisana
Zwycięstwo na otwarcie sezonu. Lech Poznań wygrał z Górnikiem Zabrze [WIDEO]
Mocne słowa nowego trenera Wisły na temat gry rywala. “Świat nam odjeżdża”
Nowy bramkarz zawita do Katowic. GKS stawia na ekstraklasowe doświadczenie